Marcowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Ryby?

Jakie cechy mają mężczyźni Ryby? Czy można na nich liczyć?
Marcowi mężczyźni. Jakimi partnerami są Ryby?
Fot. Unsplash (Joanna Nix Walkup)
05.03.2022

Mężczyzna Ryby to niepoprawny marzyciel. Bujanie w obłokach to dla niego stan naturalny. Na tym, jak i na budowaniu przysłowiowych zamków z piasku jednak się nie kończy. 

Zobacz także: Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza?

Jakie cechy mają mężczyźni Ryby?

Szaleństwa Pana Ryby

Ryby w żadnym razie nie poprzestają tylko na snuciu marzeń. Bardzo często biorą sprawy w swoje ręce i z wielką brawurą zaczynają przystępować do realizacji owych wyśnionych na jawie obrazów. Podróże na krańce świata, wymagające żelaznej formy sporty ekstremalne? Proszę bardzo! Nie ma przecież rzeczy niemożliwych. Upór Ryb w dążeniu do celu zdaje się nie mieć sobie równych.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku uwielbiają beztroskę i wszelakie życiowe szaleństwa. Mając takiego partnera, nie można narzekać na nudę. Jeśli tylko będziemy miały chęć zaszalenia wraz z nim, możemy być pewne, że czekają nas pełne magnetyzmu niezapomniane chwile.

Poza tym Ryby są szalenie empatyczne. Jeśli tylko się dowiedzą, że ich partnerka przeżywa stres, czy kryzys bądź coś ją trapi, błyskawicznie pędzą do niej z pakietem emocjonalnej pomocy. Można na nie liczyć w każdej sytuacji. Pomagając ukochanej osobie, zapominają całkowicie o sobie. Przejmują się niedolą innych, nie tylko swoich najbliższych, ale też obcych ludzi, jakich napotykają na swej drodze.

Jak zdobyć serce osoby spod znaku Ryby?

Jeśli udało się nam zdobyć informację, że nasz obiekt westchnień jest spod znaku Ryb, dowiedzmy się, jak znacznie przyspieszyć zdobycie jego serca. Jak rozkochać w sobie mężczyznę Ryby?

Trzeba pamiętać o tym, że w sferze damsko-męskich relacji zazwyczaj odważne i dziarskie Ryby często tracą grunt pod nogami i pewność siebie. Zapoznanie Ryb może w związku z tym przebiegać dość kłopotliwie.

Ryby dopiero zapoznane są raczej nieśmiałe. Zamiast patrzeć na całokształt, skupiają się za bardzo na detalach. Jeśli jednak wyczują, że wszystko idzie w dobrym kierunku i obdarzyło się je wyczekiwanym dużym zainteresowaniem, bardzo szybko wracają do towarzyskiej formy i brawury.

Nie czekajmy na pierwszy krok ze strony Ryb, zróbmy go same. Obdarzmy je pełnią uwagi, zachęćmy do opowiedzenia o którejś ze swoich fascynujących przygód. Wtedy nareszcie się na nas otworzą. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują?

Polecane wideo

Dziewczyny pokochały ten genialny fason dżinsów. Nadaje sylwetce kształt klepsydry
Dziewczyny pokochały ten genialny fason dżinsów. Nadaje sylwetce kształt klepsydry - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.03.2022 23:42
Ja jestem Rybami ;) Ale jestem kobietą.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.03.2022 14:23
Rybki fajne są, ja tam lubię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2022 11:52
Niewierni. Wrażliwi jak poranna rosa na poziomkowych liściach (jak chodzi o siebie) i jak papier ścierny (jak chodzi o innych ludzi)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2022 09:50
Moj dobry kumpel ma dziś urodziny. To babiarz i erotoman jakich mało. Żaden tam empatyczny marzyciel
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2022 09:39
Nie jestem szalona
odpowiedz

Polecane dla Ciebie