Zbliża się wyjątkowa marcowa data. Każdy z nas powinien jej wyczekiwać

To pierwszy taki układ planet od 12 lat.
Zbliża się wyjątkowa marcowa data. Każdy z nas powinien jej wyczekiwać
Fot. Unsplash
03.03.2022

Początek wiosny zbiega się w czasie z sezonem Ryb, czyli ostatniego spośród znaków zodiaku. Większość marca upływa nam właśnie pod wpływem marzycielskich i wrażliwych Ryb, co przynosi zmianę energii, której nie sposób zignorować. 

Zobacz również: Horoskop miłosny na MARZEC

Poczujemy to z całą mocą już za parę dni, ponieważ właśnie wtedy Słońce połączy siły z Jowiszem w znaku Ryb. Co to oznacza? Astrolodzy nie mają wątpliwości. Ten marcowy dzień będzie sprzyjał wszystkim, bez wyjątku. 

Horoskop na 5 marca 2022. Najszczęśliwszy dzień w całym miesiącuFot. Unsplash

Horoskop na 5 marca 2022. Najszczęśliwszy dzień w całym miesiącu 

Sezon Ryb zawsze przynosi ze sobą wyjątkową energię. Ten wodny znak zodiaku symbolizuje wszystko to, co związane ze sferą duchową, marzeniami, wyobraźnią i kreatywnością. 

Astrolodzy zwracają uwagę zwłaszcza na jedną datę, która wypada w tym okresie. Chodzi o 5 marca, ponieważ to właśnie wtedy doświadczymy koniunkcji Słońca z Jowiszem w znaku Ryb. Domeną tej planety jest szczęście i pomyślność, więc możemy spodziewać się naprawdę dobrych wiadomości. Eksperci związani z portalem bustle.com wyjaśniają, że to pierwsza taka koniunkcja od 12 lat, więc grzechem byłoby nie wykorzystać okazji, jakie nam ze sobą przynosi, a to przede wszystkim szansa na duchowy rozwój i wyrażanie siebie poprzez kreatywność. 

Ale to nie wszystko. W nocy z 5 na 6 marca czeka nas koniunkcja Wenus i Marsa. Co to oznacza? Mars, czyli planeta wojny, symbolizuje władzę, odwagę, a także agresję. Jego energia wzywa do walki i podejmowania wyzwań. Z kolei Wenus, czyli planeta miłości, symbolizuje pierwiastek kobiecy, wszystko, co związane z pięknem i estetyką. Energia tych dwóch planet wyzwala wielką namiętność. Ten czas będzie więc sprzyjał miłosnym wyznaniom i uniesieniom. 

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie