To jedno z najpomyślniejszych kosmicznych zjawisk w tym roku. Co wydarzy się już jutro?

Dla wielu osób będzie to punkt zwrotny.
To jedno z najpomyślniejszych kosmicznych zjawisk w tym roku. Co wydarzy się już jutro?
Fot. Unsplash
01.03.2022

Czy wiesz, że Księżyc ma olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie? Wiele osób czuje jego energię zwłaszcza podczas pełni. Naukowcy już dawno temu udowodnili, że gdy Księżyc znajduje się w tej fazie często powoduje m.in. problemy ze snem. 

Zobacz również: Horoskop miłosny na MARZEC

Inną ważną fazą Księżyca jest nów, czyli moment, w którym Srebrny Glob jest niewidoczny, ponieważ jego zwrócona ku Ziemi półkula jest nieoświetlona. W astrologii nów Księżyca reprezentuje nowy początek i idealny czas na wyrażanie swoich intencji wobec Wszechświata.  

Ten moment nastąpi już jutro, ponieważ 2 marca doświadczymy nowiu Księżyca w znaku Ryb. Zdaniem astrologów będzie to jedno z najpomyślniejszych kosmicznych zjawisk w całym roku. Co takiego się wydarzy? 

Horoskop na nów Księżyca w Rybach 2 marca 2022. Co się wydarzy?Fot. Unsplash

Horoskop na nów Księżyca w Rybach 2 marca 2022. Co się wydarzy? 

Wyjaśniają to astrolodzy, którzy opowiedzieli o zbliżającym się nowiu Księżyca w rozmowie z portalem refinery29.com. 

Ryby to delikatny, eteryczny, kreatywny i empatyczny znak zodiaku. Najbliższy nów Księżyca będzie zatem sprzyjał definiowaniu swoich emocji oraz poszukiwaniu odpowiedzi na ważne pytania w snach 

- mówiła astrolożka Leslie Hale. 

Ale to kosmiczne wydarzenie będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na patronat mistycznych Ryb. Równie istotny będzie wpływ Jowisza, planety opiekuńczej tego znaku zodiaku. W astrologii Jowisz symbolizuje szczęście i pomyślność, a jego energia zachęca do głębokich przemyśleń i poszukiwania odpowiedzi na istotne pytania. 

Niewykluczone, że zaczniesz przewartościowywać różne sfery swojego życia, takie jak kariera, związek i relacje z bliskimi. Wykorzystaj tę okazję do postawienia sobie ważnych pytań odnoszących się do twojego losu, a nie do codziennych błahostek 

- zachęca astrolożka Yana Yanovich. 

Z kolei Narayana Montúfar dodaje, że najbliższy nów Księżyca będzie idealnym momentem na to, żeby rozpocząć duchową podróż - dla wielu osób będzie to punkt zwrotny w 2022 roku. 

To czas, aby się zrelaksować i odpuścić. Rozluźnij się i pozwól sobie zanurzyć się w akceptacji, samowspółczuciu i wierze. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Polecane wideo

Każdemu znakowi zodiaku jest przypisana konkretna aura. Jaki jest Twój wyjątkowy kolor?
Każdemu znakowi zodiaku jest przypisana konkretna aura. Jaki jest Twój wyjątkowy kolor? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 01.03.2022 23:07
Czy was pos.rało w tej redakcji? Sumienia nie macie, żeby wypisywać takie bzdury w obecnej sytuacji? Na prawdę takie macie ambicje, takie g.ówno publikować, zamiast coś co rzeczywiście mogłoby pomóc, pocieszyć, poinformować. Wstyd.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.03.2022 19:48
Przestańcie pokazywać tą grubą d*upę, która pcha się na tą stronę jak cho*lerna nocna zjawa. RZYGAĆ SIĘ CHCE!!!!
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 01.03.2022 17:19
Zgadzam się. Podobne zjawisko będzie widoczne na niebie dopiero za kilka lat. Jest to idealny dzień aby wyszeptać sobie pomyślność, zamówić zło dla innych, poprosić pustkę o pełnię, która została nam wydarta. 2 marca 2022 jest dniem odpłacenia. Ktokolwiek celowo krzywdził innych, temu los odpłaci z nawiązką lub zacznie powolne odpłacanie złem. Dlatego warto poprosić tego dnia o pomyślność o ochronę dla siebie i swojej rodziny. Bo tego dnia rzuca się wyjątkowo mocne przekleństwa (działają tylko wtedy gdy, gdy ktoś na nie zasłużył, ponieważ gwiazdy 2 marca, akurat tego roku, ułożyły się w ten sposób, że uzdrawiają poprzez wymierzenie sprawiedliwości). Znak Ryb to pamiętliwość, historia, dlatego jutro mogą być silniejsze bombardowania Ukrainy, bo Ryby jako reprezentant prastwora odpłacają złem za zło (historyczne między innymi, z pokolenia na pokolenie).
odpowiedz

Polecane dla Ciebie