Cztery najbardziej inteligentne znaki zodiaku

Są bardzo bystre!
Cztery najbardziej inteligentne znaki zodiaku
Fot. iStock
26.02.2022

Sprawny umysł bardzo przydaje się w życiu. Mądrzy ludzie radzą sobie lepiej, bo potrafią podejmować racjonalne decyzje i przewidywać konsekwencje swoich działań. Mając głowę na karku jesteśmy w stanie zrobić karierę, a także zadbać o swoich najbliższych. Nie chodzi jednak wyłącznie o podręcznikową wiedzę.

Zobacz również: Co miesiąc urodzenia mówi o tym, jak postrzegają Cię inni?

Na nic wykute regułki i twierdzenia, jeśli nie potrafimy wykorzystać ich w praktyce. Inteligencja oznacza coś więcej. Niektórzy twierdzą wręcz, że to towar deficytowy. Ale nie w tych przypadkach - czytamy w serwisie gazeta.pl, który przygotował zestawienie najbystrzejszych znaków zodiaku.

Oni po prostu się z tym rodzą.

Które znaki zodiaku są najbardziej inteligentne?

Wodnik

Odznacza się najwyższym poziomem inteligencji analitycznej. Uwielbia drążyć temat do skutku. Jest racjonalny i daje czemuś wiarę dopiero wtedy, kiedy otrzyma na to dowody. Jego hobby to czytanie książek i ciągłe zdobywanie nowych informacji.

Skorpion

Jest to jeden z najbardziej przenikliwych znaków zodiaku. Zwraca uwagę na detale, które szybko umykają innym. Dzięki temu rzadko się myli. Jego intuicja jest niezawodna. Ma bystry umysł i zdolności mentalne.

Panna

Ma rewelacyjną pamięć i ogromne zdolności analityczne. Wyciąga trafne wnioski. Uwielbia przyglądać się bacznie różnym zagadkowym sprawom. Ma wspaniałe zdolności organizacyjne.

Bliźnięta

Chłoną wiedzę jak gąbka. Są piekielnie inteligentne, choć ich wesołe usposobienie sprawia, że niewiele osób zwraca uwagę na ich bystry umysł od razu. Już po chwili staje się jednak jasne, że ten znak zodiaku to mistrz pasjonujących konwersacji.

Zobacz także: Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

Polecane wideo

Co wzrost mówi o Twojej osobowości?
Co wzrost mówi o Twojej osobowości? - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 4.27 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 04.04.2022 10:17
Panna u mnie się zgadza
odpowiedz
Alya (Ocena: 5) 27.02.2022 23:40
Baran Też Dużo Potrafi i Jest Mądrzejszy Od Wodnika On Tylko Umie Pływać A Baran Ma Rogi I Ubodzie Nimi Tak Jak Byk Czy Chociażby Koziorożec 🐏🐮
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 27.02.2022 23:00
Brak Koziorożca i Skorpion w inteligentnych... No ciekawe. Bzdura, nie oparta na żadnych badaniach. Zresztą znak słoneczny to nie wszystko. Dlatego te wszystkie horoskopy to jawna głupota.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2022 22:58
Skorpiony i
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2022 16:18
Lwy hehe inteligentne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie