Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

Nie nadają się do wspólnego życia, ale nie potrafią się też rozstać.
Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?
Fot. Unsplash (Anton Malanin)
17.02.2022

Miłość może być piękna, ale bywa też bardzo trudna. Czasami nie potrafimy żyć bez siebie, choć razem wcale nie jest nam łatwiej. Mamy wtedy do czynienia z toksycznym związkiem, który przypomina raczej uzależnienie od partnera, niż głębokie uczucie. Im dłużej w nim trwamy, tym trudniej nam się uwolnić.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku

W tym przypadku ryzyko jest szczególnie duże - ostrzega bustle.com. Według portalu niektórzy po prostu nie powinni być razem. Chodzi o konkretne znaki zodiaku, które - jeśli staną na swojej drodze - stworzą mieszankę wybuchową. Ich relacja nigdy nie będzie do końca zdrowa. A już na pewno spokojna. Agresja, ciągłe nieporozumienia, chorobliwa zazdrość

Może na wszelki wypadek lepiej zaufać gwiazdom, żeby później uniknąć rozczarowania? Decyzja należy tylko do ciebie, ale według astrologów to nie może się udać.

Jakie znaki zodiaku nie stworzą udanego związku?

BYK I SKORPION

Wydaje im się, że są dla siebie stworzeni. Tworzą związek, w którym nie ma miejsca na wielkie uczucie. Z czasem tracą do siebie resztki sympatii, ale i tak postanawiają trwać w tym układzie. Wychodzą z założenia, że lepszy taki partner, niż żaden, a to prowadzi do toksycznej sytuacji.

RAK I KOZIOROŻEC

Teoretycznie to para idealna. Podobnie patrzą na rzeczywistość i mają identyczne oczekiwania względem partnera. Sielanka nie trwa jednak zbyt długo, bo oba te znaki charakteryzują wahania nastroju. Wtedy łatwo o awanturę, która może się ciągnąć przez długie lata.

PANNA I RYBY

To związek raczej z rozsądku, niż wielkiej miłości. Uznają, że chcą być razem, bo tak będzie im najwygodniej. Na uczucie przyjdzie jeszcze czas. Potrafią trwać w takim układzie przez wiele lat, a kiedy dojdą do wniosku, że jednak do siebie nie pasują - nie potrafią się rozstać, bo przyzwyczajenie okazuje się silniejsze od pragnień.

Zobacz również: Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie?

LEW I WODNIK

Dopóki wszystko układa się po ich myśli - wydają się związkiem idealnym. Kiedy jednak trzeba będzie podjąć jakąś ważną decyzję lub ktoś stanie pomiędzy nimi, wtedy rozpoczynają wyniszczającą walkę. Astrolodzy sugerują, by rozstali się, zanim dojdzie do najgorszego.

BARAN I WAGA

Przeciwieństwa się przyciągają. Waga marzy o stałym związku pełnym romantyzmu, a Baran nie za bardzo lubi deklaracje i ceni swoją wolność. To może działać, ale tylko przez chwilę. Prędzej czy później różnice wychodzą na pierwszy plan i robi się bardzo toksycznie. Na szczęście oboje mają w sobie na tyle odwagi, by to zakończyć.

BLIŹNIĘTA I STRZELEC

Nikt nie imprezuje tak, jak oni. Jednak prawdziwe życie to nie tylko dobra zabawa. Oboje mają problem z zaufaniem drugiej osobie i ich związek ma raczej luźny charakter. W pewnym momencie ich drogi naturalnie się rozchodzą, ale rozstanie wcale nie jest burzliwe. Często zostają nawet przyjaciółmi.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które męczą się w związku. To będzie trudna miłość

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY
Horoskop miłosny na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
Pick me gejmer grill (Ocena: 5) 25.04.2022 22:18
Uwu...?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2022 09:30
Moi rodzice to rak i koziorożec i mam ich za bardzo udane małżeństwo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2022 06:56
Serio w to wierzycie?
zobacz odpowiedzi (1)
Piper93 (Ocena: 1) 18.02.2022 00:21
Co za brednie wyssane z palca! Akurat BYK I Skorpion to super coupe! Ich związek opiera się na wzajemności, miłości i lojalności! BYK I skorpion to znaki które nie uznają zdrad ani związków na jedną noc, te oba znaki uzupełniają się nawzajem!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.02.2022 09:59
co za bzdury. nie wstyd wam?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie