Co wydarzy się 16 lutego? Ten dzień może okazać się dla Ciebie przełomowy

To wyjątkowa data w tegorocznym kalendarzu.
Co wydarzy się 16 lutego? Ten dzień może okazać się dla Ciebie przełomowy
Fot. Unsplash (Huseyin Topcu)
14.02.2022

Wierzysz w astrologię i moc konkretnych dat? W takim razie w najbliższą środę będziesz miała szansę przekonać się, czy taka wiara jest słuszna. Zdaniem astrologów 16 lutego będzie bowiem magicznym dniem, w którym spełnią się wszystkie twoje pragnienia.

Polecamy także: Nowe początki, romanse i pozytywna energia. Co jeszcze przyniesie nam sezon Wodnika?

Pełnia Księżyca 16 lutego 2022 roku

16 lutego wypada pełnia Księżyca w znaku Lwa. Co to oznacza? – Tego dnia wszyscy będą mogli skorzystać z cech osobowości, jakie posiada zodiakalny Lew. Jego skłonność do zabawy, radość życia i odwaga w działaniu pomogą nam zawalczyć o swoje marzenia. Jeśli tylko wyrazimy je otwarcie, uda nam się je zrealizować – wyjaśnia serwis radiozet.pl.

W najbliższą środę postaraj się myśleć pozytywnie o nadchodzącej przyszłości. Zostaw za sobą bolesne wspomnienia. To już przeszłość, a ty skup się wyłącznie na optymistycznym patrzeniu na to, co cię jeszcze czeka.

Zastanów się również nad tym, o czym marzysz i opowiedz o swoich pragnieniach innym. Wypowiedzenie tego na głos doda ci odwagi, by realizować cele.

16 lutego będzie również dniem sprzyjającym miłości. Zbierz się na odwagę, by wyznać uczucia osobie, na której ci zależy lub szczerze porozmawiaj z partnerem o tym, co cię trapi. Najbliższa środa będzie doskonałą okazją do tego, by uporządkować miłosne relacje i wyprowadzić je na właściwy tor.

Polecamy także: Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok

Polecane wideo

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa?
Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie