Walentynki? Nic bardziej mylnego. Najbardziej romantyczny dzień w lutym to zupełnie inna data

Będzie się działo!
Walentynki? Nic bardziej mylnego. Najbardziej romantyczny dzień w lutym to zupełnie inna data
Fot. Unsplash
03.02.2022

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Święto wszystkich zakochanych tradycyjnie obchodzimy 14 lutego. Dla wielu par to czas romantycznych randek, obsypywania się prezentami, a czasami nawet zaręczyn. 

Zobacz również: Horoskop miłosny na LUTY

Nie dziwi więc, że o walentynkach mówi się, że to najbardziej romantyczny dzień w całym roku. Ale czy na pewno? Nie, jeśli wziąć pod uwagę astrologię. Układ gwiazd i planet jako dzień najbardziej sprzyjający miłości w tym miesiącu wskazuje zupełnie inną datę. Wypada ona dopiero po walentynkach. 

Horoskop na 16 lutego 2022, najbardziej romantyczny dzień w miesiącu Fot. Unsplash

Horoskop na 16 lutego 2022, najbardziej romantyczny dzień w miesiącu 

Jako najbardziej romantyczny dzień w tym miesiącu astrolodzy wskazują 16 lutego. Ma to związek nie z walentynkami, ale z wyjątkowym układem planet oraz innymi zjawiskami. 

16 lutego 2022 roku czekają nas dwa niezwykle ważne kosmiczne wydarzenia. Pierwsze z nich to pełnia Księżyca, która będzie miała miejsce w znaku Lwa. Ten znak zodiaku to skrajny ekstrawertyk. Jego energia sprzyja wyrażaniu uczuć - i to nie tylko za pomocą słów. Astrolodzy związani z portalem purewow.com mówią wprost - Księżyc w Lwie rozbudzi w wielu parach olbrzymią namiętność i chęć do łóżkowych eksperymentów. 

Drugim istotnym astrologicznym wydarzeniem, którego doświadczymy 16 lutego jest koniunkcja Marsa i Wenus w znaku Koziorożca. Co to oznacza? 

Mars, czyli planeta wojny, symbolizuje władzę, odwagę, a także agresję. Jego energia wzywa do walki i podejmowania wyzwań. Z kolei Wenus, czyli planeta miłości, symbolizuje pierwiastek kobiecy, wszystko, co związane z pięknem i estetyką. Energia tych dwóch planet wyzwala wielką namiętność. W związku z tym 16 lutego będzie sprzyjał miłosnym wyznaniom i uniesieniom, a walka z pożądaniem może okazać się z góry przegrana. 

Zobacz również: Maksymalne dopasowanie w łóżku. Z jakim znakiem zodiaku masz szansę na kosmiczny orgazm?

Polecane wideo

Najbardziej romantyczny pierścionek wszech czasów. Wszyscy marzą o „Toi et Moi”
Najbardziej romantyczny pierścionek wszech czasów. Wszyscy marzą o „Toi et Moi” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
lilka (Ocena: 5) 03.02.2022 13:09
Co za traf, dopiero wtedy zobaczę się z ukochanym, prezent już mam, słuchawki z megasceny, na pewno będzie zadowolony, bo wiem, że sam je oglądał
odpowiedz

Polecane dla Ciebie