1 lutego to wyjątkowa data w kalendarzu. Może całkowicie odmienić Twoje życie

Energia tego dnia zachęca do buntu i walki o swoje.
1 lutego to wyjątkowa data w kalendarzu. Może całkowicie odmienić Twoje życie
Fot. Unsplash
28.01.2022

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że pełnia Księżyca to wyjątkowe zjawisko. I nie chodzi tylko o fakt, że możemy podziwiać rozświetloną tarczę naszego naturalnego satelity w całej krasie. Pełnia Księżyca ma również wielki wpływ na nasze samopoczucie, chociaż nie wszyscy są tego świadomi. 

Zobacz również: Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie?

Ale pełnia to nie jedyna istotna faza Księżyca. Równie ważny jest nów czyli moment, w którym Srebrny Glob jest niewidoczny, ponieważ jego zwrócona ku Ziemi półkula jest nieoświetlona. W astrologii nów Księżyca reprezentuje nowy początek i idealny czas na wyrażanie swoich intencji wobec Wszechświata.  

Już wkrótce czeka nas kolejny nów Księżyca. Tym razem wypadnie on w znaku Wodnika. Jaka energia będzie towarzyszyć temu astrologicznemu wydarzeniu i w jaki sposób najlepiej ją wykorzystać? 

Horoskop na 1 lutego 2022. Co przyniesie nów Księżyca w Wodniku?Fot. Pexels

Horoskop na 1 lutego 2022. Co przyniesie nów Księżyca w Wodniku? 

Najbliższy nów Księżyca będzie miał miejsce 1 lutego 2022 roku, czyli w trwającym właśnie sezonie Wodnika. Astrolodzy związani z portalem bustle.com zdradzili, co przyniesie nam to zjawisko. 

Zgodnie z charakterystyką tego znaku zodiaku, Wodnik jest przede wszystkim myślicielem i buntownikiem, który uwielbia wszystko to, co niekonwencjonalne. Nie uznaje zasad i reguł oraz nie znosi ograniczeń. W związku z tym najbliższy nów Księżyca będzie sprzyjał próbom uwolnienia się od osób i rzeczy, które blokują rozwój osobisty i sprawiają, że stoimy w miejscu. Energia tego zjawiska zachęca do przeciwstawiania się oczekiwaniom narzucanym nam przez społeczeństwo oraz dodaje determinacji podczas realizacji własnych celów. 

Nów Księżyca to wspaniała okazja do tego, aby uwolnić się od negatywnych schematów i rozpocząć nowy życiowy rozdział. Energia Wodnika sprawia, że chcemy tworzyć nowy świat. Jednak żeby zacząć zmieniać przyszłość, musimy najpierw wyjść ze swojej strefy komfortu i zmienić teraźniejszość 

- mówiła w rozmowie z portalem bustle.com astrolożka Narayana Montúfar. 

Skorzystacie z tych porad astrologów? 

Zobacz również: Nowe początki, romanse i pozytywna energia. Co jeszcze przyniesie nam sezon Wodnika?

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie czasem wielkich przemian. W ich życiu dojdzie do rewolucji - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie