Zbliża się wyjątkowo szczęśliwa data. Sprzyja spełnianiu marzeń i realizacji celów

Możesz zapewnić sobie powodzenie na cały rok.
Zbliża się wyjątkowo szczęśliwa data. Sprzyja spełnianiu marzeń i realizacji celów
Fot. Unsplash
12.01.2022

Każda pełnia Księżyca oddziałuje na wydarzenia, które rozgrywają się na Ziemi. To zjawisko wywiera wpływ także na zwierzęta i na ludzi, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.  

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Pierwsza pełnia Księżyca w roku 2022 czeka nas już za parę dni. Mało tego – to zjawisko nosi wyjątkowo intrygującą nazwę, ponieważ jest określane jako pełnia Wilczego Księżyca. Kiedy będzie można zaobserwować ten niesamowity spektakl i co wydarzy się w tym czasie? 

Pełnia Księżyca styczeń 2022. Co przyniesie Wilczy Księżyc? 

Pierwsza pełnia Księżyca 2022 roku będzie mieć miejsce już 18 stycznia. Zgodnie z tradycją to styczniowe zjawisko nosi nazwę Wilczego Księżyca. 

Skąd wzięła się nazwa tego wydarzenia? To nawiązanie do okresu lęgowego wilków, który przypada właśnie na styczeń. W tym czasie wilki są znacznie głośniejsze niż zazwyczaj, bywają też bardziej agresywne. 

W tym roku pierwsza pełnia Księżyca wypada pod koniec sezonu Koziorożca. Energia tego znaku przynosi ze sobą skupienie na sferze zawodowej i finansach, sprzyja również robieniu praktycznych planów na przyszłość. Ale to nie wszystko - styczniowy Wilczy Księżyc osiągnie pełnię w znaku Raka, który przypomina nam, że twarde podejście do życia to nie wszystko. Równie ważna jest wrażliwość, a pełnia Księżyca zachęca do tego, aby pielęgnować swoją delikatną stronę. 

Mało tego – Rak jest znakiem, któremu patronuje właśnie Księżyc. To dodatkowo pogłębi odczuwane w tym czasie emocje, wydobędzie na powierzchnię pokłady wrażliwości, a także wywoła nostalgię. Będzie to więc idealny czas, aby wrócić wspomnieniami do dzieciństwa i przypomnieć sobie swoje największe pragnienia z tego okresu. Warto zadać sobie pytanie o to, co czyni cię najbardziej szczęśliwym oraz na czym w życiu najbardziej ci zależy. Szczere odpowiedzi pozwolą wyznaczyć konkretne cele, a energia Wilczego Księżyca będzie sprzyjać ich realizacji. 

Zobacz również: Nie tylko znaki zodiaku. Co na 2022 rok zapowiada horoskop egipski?

Polecane wideo

Jakie postanowienie noworoczne będzie dla Ciebie idealne na 2022 rok? Zdradza to Twój znak zodiaku
Jakie postanowienie noworoczne będzie dla Ciebie idealne na 2022 rok? Zdradza to Twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Noemi (Ocena: 5) 12.01.2022 19:54
A to wilki się lęgną? Hmm...a jajka jak długo wysiadują?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie