2 stycznia 2022 roku będzie naprawdę magiczną datą. Możesz zapewnić sobie szczęście na cały rok

Astrolodzy określają ten dzień jako „magiczny reset”.
2 stycznia 2022 roku będzie naprawdę magiczną datą. Możesz zapewnić sobie szczęście na cały rok
Fot. Unsplash
31.12.2021

Czy wiesz, że Księżyc oddziałuje na wydarzenia, które rozgrywają się na Ziemi? Poszczególne fazy naszego naturalnego satelity wywierają wpływ na zwierzęta i na ludzi, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Wyjątkową moc Księżyca odczuwają zwłaszcza osoby wrażliwe, podczas gdy inni nawet nie zauważą, że na niebie wydarzyło się coś wyjątkowego.   

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Jedną z najważniejszych faz Księżyca jest nów, czyli moment, w którym Srebrny Glob jest niewidoczny, ponieważ jego zwrócona ku Ziemi półkula jest nieoświetlona. W astrologii nów Księżyca reprezentuje nowy początek i idealny czas na wyrażanie swoich intencji wobec Wszechświata. 

W roku 2022 pierwszy nów Księżyca przypada już 2 stycznia. To wydarzenie będzie mieć miejsce w znaku Koziorożca. Co przyniesie nam energia tego dnia i w jaki sposób najlepiej ją wykorzystać? 

Horoskop na 2 stycznia 2022. To będzie magiczna dataFot. Unsplash

Horoskop na 2 stycznia 2022. To będzie magiczna data 

Patronem pierwszego nowiu Księżyca w 2022 roku jest Koziorożec. Ten znak zodiaku symbolizuje wszystko, co wiąże się z dyscypliną, odpowiedzialnością, ambicją oraz ustalaniem nowych celów i planów. 

W związku z tym nów Księżyca 2 stycznia będzie idealnym pretekstem do tego, aby zastanowić się, na czym najbardziej ci zależy w rozpoczynającym się roku oraz jakie cele chciałabyś osiągnąć. Astrolodzy określają ten moment jako “magiczny reset” - nów Księżyca wypada tuż po Nowym Roku, a zgodnie z tradycją jest to czas, w którym cały świat stawia sobie pewne postanowienia i zaczyna kolejny życiowy rozdział z czystą kartą. 

Wobec tego energia 2 stycznia będzie wyjątkowo mocno sprzyjać wszystkim intencjom, jakie sobie wyznaczysz. Wprawdzie Koziorożec, jako jeden z najbardziej ambitnych i pracowitych znaków zodiaku kojarzy się przede wszystkim ze sferą kariery, ale to wcale nie oznacza, że twoje postanowienia powinny zawęzić się tylko do tego obszaru. Poświęć chwilę na medytację i zadaj sobie pytanie o to, jak wyobrażasz sobie swoje życie w tym roku i kim chcesz się stać. 

Zobacz również: Jakie postanowienie noworoczne będzie dla Ciebie idealne na 2022 rok? Zdradza to Twój znak zodiaku

Polecane wideo

Celestial nails. Inspiracja dla tego urzekającego manicure przyszła aż z kosmosu
Celestial nails. Inspiracja dla tego urzekającego manicure przyszła aż z kosmosu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie