Numerologiczne znaczenie roku 2022. Wszechświat wreszcie ma dla nas dobrą wiadomość

A wszystko dzięki opiekuńczej cyfrze i anielskiej liczbie. Co nam przyniosą?
Numerologiczne znaczenie roku 2022. Wszechświat wreszcie ma dla nas dobrą wiadomość
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/146859637839370235)
01.01.2022

Numerologia zakłada, że liczby, które nas otaczają mają magiczne właściwości, a numer przyporządkowany danemu obiektowi lub osobie ma związek z jej losem. Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo, a nasza data urodzenia oraz imię, jakie nam nadano skrywają w sobie wróżbę dotyczącą przyszłych losów.  

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2022 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Ale numerologia ma zastosowanie także jeśli chodzi o konkretny rok. Na jej podstawie jesteśmy w stanie określić, jaka energia będzie towarzyszyć nam w ciągu najbliższych miesięcy. Co zatem przyniesie nam rok 2022? 

Horoskop 2022. Numerologiczne znaczenie roku 2022

Fot. Pexels

Horoskop 2022. Numerologiczne znaczenie roku 2022

Dowiadujemy się tego dzięki obliczeniom, które pozwalają ustalić tzw. uniwersalny numer roku. Aby tego dokonać, wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfry składające się na dany rok. 

Uniwersalnym numerem dla roku 2022 będzie szóstka, ponieważ 2+0+2+2=6. To oznacza, że to właśnie energia szóstki będzie towarzyszyć nam przez następne 12 miesięcy. Zdaniem numerologów to wyjątkowo dobra wiadomość i znaczna poprawa losu w porównaniu z rokiem, który właśnie przechodzi do historii. 

Przypomnijmy – uniwersalnym numerem dla roku 2021 była piątka. Jej wibracje powodowały brak równowagi i frustrację. Z kolei energia szóstki zapewni nam stabilność i zdecydowanie więcej dobrych wiadomości. Tak przekonują numerolodzy cytowani przez portal refinery29.com. Zdaniem Ellen Ricks cyfra 6 jest często postrzegana jako rodzic i opiekun. 

Jest jak ktoś, kto okazuje nam wsparcie i opiekę gdy jej potrzebujemy, ale też potrafi być surowy, kiedy wymaga tego sytuacja. Szóstka ma ścisły związek z rodziną. W tym roku wiele osób może wreszcie ponownie zobaczyć się z bliskimi, których nie widzieli od początku pandemii. Wiele osób założy własne rodziny albo powróci do domu rodzinnego.  

Eksperci zwracają uwagę na jeszcze jeden pozytywny aspekt roku 2022. Jak łatwo zauważyć, w jego zapisie znajdują się aż trzy dwójki, co stanowi tzw. anielską liczbę. Jaką wibrację zapewnia dwójka? 

W numerologii dwójka to cyfra równowagi i strażnik pokoju. Przynosi kompromis między dwoma skrajnie różnymi sytuacjami i pozwala znaleźć w nich wspólny aspekt. To może być rok, który nas zjednoczy, co przynosi nadzieję, ponieważ żyjemy w czasach, w których jesteśmy podzieleni na wielu płaszczyznach 

- wyjaśniała Ellen Ricks. 

Mamy nadzieję, że te numerologiczne prognozy rzeczywiście się spełnią. Zwłaszcza, że Baba Wanga ma dla nas zupełnie inne wizje na nadchodzący czas.

Zobacz również: Horoskop: Ten miesiąc w 2022 roku będzie dla Ciebie najbardziej pechowy

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie