Zbliża się okres rozstań i złamanych serc. Wszystko przez niefortunne kosmiczne zjawisko

Ucierpią na nim zwłaszcza dwa znaki zodiaku.
Zbliża się okres rozstań i złamanych serc. Wszystko przez niefortunne kosmiczne zjawisko
Fot. Unsplash
20.12.2021

Jeśli wierzyć astrologom, niektóre kosmiczne zjawiska mają na nas wyjątkowo korzystny wpływ, a inne - wręcz przeciwnie. Za najbardziej pechowy astrologiczny fenomen bez wątpienia uchodzi owiana złą sławą retrogradacja Merkurego. Pozorny ruch wsteczny tej planety sprawia, że nic nie układa się po naszej myśli i musimy zmagać się z różnymi niespodziewanymi zwrotami wydarzeń. 

Zobacz również: Koniec roku przybierze dramatyczny obrót dla tych znaków zodiaku. Jest się czego obawiać

Ale Merkury to nie jedyna planeta, która od czasu do czasu wchodzi w retrogradację. Podobnie dzieje się m.in. w przypadku Wenus. Zgodnie z astrologią jest ona związana z miłością i uczuciami, a także z pięknem, estetyką i przyjemnościami. W normalnych okolicznościach energia Wenus jest wyjątkowo pomyślna. Ale co dzieje się, gdy ta planeta rozpoczyna pozorny ruch wsteczny? Astrolodzy ostrzegają - retrogradacja planety miłości oznacza kłopoty w sferze związków. Niestety to niefortunne zjawisko rozpocznie się lada dzień i będzie nam towarzyszyć przez dłuższy czas. 

Retrogradacja Wenus w grudniu. To okres rozstań i złamanych sercFot. Unsplash

Retrogradacja Wenus w grudniu. To okres rozstań i złamanych serc 

Najbliższa retrogradacja Wenus rozpoczęła się już 19 grudnia. Potrwa aż do 29 stycznia 2022 roku. 

Pozorny ruch wsteczny tej planety oznacza poważne zawirowania w sferze miłości i związków. Zdaniem astrologów musimy przygotować się na okres pełen rozstań i złamanych serc. Na horyzoncie pojawią się nieporozumienia, kłótnie, a nawet byli partnerzy, którzy znacznie namieszają w obecnych relacjach. Niestety nie wszystkie problemy uda się rozwiązać i wiele osób wejdzie w Nowy Rok już jako single. 

Złowieszczy wpływ Wenus w największym stopniu odczują osoby spod dwóch znaków zodiaku – Byka i Wagi. To dlatego, że to właśnie ta planeta jest ich kosmicznym opiekunem. Byk może poczuć się znudzony obecnym związkiem, a w efekcie podjąć pewne pochopne decyzje, które przekreślą jego szczęście. Podobnie będzie w przypadku Wagi, która będzie doświadczać uczucia stagnacji i zacznie odsuwać się od partnera. 

Czy z retrogradacji Wenus może wyniknąć coś pozytywnego? Zdaniem astrologów - owszem. Ta planeta odpowiada również za nasze wartości i emocje, więc to idealny moment na to, aby dokładnie się im przyjrzeć i zastanowić się, co jest dla nas naprawdę ważne. 

Zobacz również: Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie