Czy poznasz miłość życia jeszcze przed Świętami?

Sprawdź!
Czy poznasz miłość życia jeszcze przed Świętami?
Fot. pexels (Marta Dzedyshko)
12.12.2021

Grudzień dla wielu osób jest jednym z najtrudniejszych miesięcy w roku. To właśnie wtedy najsilniej odczuwają swoją samotność. W Wigilię rodzina życzy im poznania drugiej połówki, a w sylwestrową noc nie mają się do kogo przytulić.

Czy w Twoim przypadku właśnie w ten sposób będzie wyglądała końcówka roku? Niekoniecznie. Serwis radiozet.pl sprawdził, które znaki zodiaku mają szansę na całkowitą odmianę swojego życia uczuciowego – i to jeszcze przed Świętami. - Osoby spod tych znaków zodiaku w ciągu nadchodzących trzech tygodni będą miały wyjątkowe szczęście w miłości. Właśnie teraz mogą przyciągnąć do siebie bliską osobę, z którą stworzą szczęśliwy związek. Jeśli pozostaną w nim do czerwca 2022 roku, czekają je zaręczyny – czytamy na serwisie.

Polecamy także: Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ

Kiedy się zakocham? Horoskop miłosny na grudzień 2021

Według serwisu, trzy znaki zodiaku mają ogromną szansę na poznanie swojej drugiej połówki jeszcze w tym miesiącu. Będą to:

Byk

Już wkrótce zaczniesz postrzegać jedną z osób ze swojego otoczenia zupełnie w innym świetle. Kompletnie stracisz zainteresowanie randkowaniem z innymi i skupisz całą swoją uwagę tylko na niej. W sylwestrową noc przekonasz się, że podjęłaś doskonałą decyzję.

Koziorożec

Spragniony miłości Koziorożec lada moment spotka na swojej drodze bratnią duszę, z którą zapragnie spędzić resztę swojego życia. To będzie piękna, oparta na wzajemnym zrozumieniu relacja.

Lew

Spontaniczna randka okaże się wstępem do niesamowitego długofalowego związku. Na spotkanie pójdziesz bez żadnych oczekiwań, zrezygnowana swoimi dotychczasowymi doświadczeniami, ale już po kilkunastu minutach rozmowy zrozumiesz, że masz przed sobą kogoś, na kogo czekałaś całe życie. Do Świąt zostaniecie parą.

Polecamy także: Cztery najpiękniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich

Polecane wideo

Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany...
Astrolodzy z góry przepraszają, ale dla tych 3 znaków zodiaku rok 2022 wcale nie będzie udany... - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Magda (Ocena: 5) 12.12.2021 12:36
Pier...lenie kotka za pomocą młotka :D trzy lata temu zostawiła mnie miłość mojego życia. Drugiej nie będzie to jedno, a nawet jakby miał się ktoś sensowny pojawić to skoro przez trzy lata się nie pojawił to nagle nie stanie się cud że spadnie mi z nieba w ciągu 2-3 tygodni
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie