Randkowanie z tym znakiem zodiaku jest wyjątkowo trudne. Wymaga anielskiej cierpliwości

Sprawdź, czy jesteś na to gotowa, czy lepiej sobie odpuścić.
Randkowanie z tym znakiem zodiaku jest wyjątkowo trudne. Wymaga anielskiej cierpliwości
Fot. Unsplash
12.12.2021

Jest duszą towarzystwa i wspaniałym rozmówcą. Słynie ze swojej inteligencji, ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo, czego się po nim spodziewać. Wiele osób zarzuca mu wręcz dwulicowość. Domyślacie się, o jaki znak zodiaku chodzi?

Zobacz również: Dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Większość osób skreśla je już na starcie

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna, a są nią Bliźnięta. Żywiołem osób urodzonych między 21 maja a 20 czerwca jest powietrze, co oznacza, że ponad wszystko cenią sobie wolność i nie znoszą ograniczeń.

Jeżeli spotykasz się z facetem spod znaku Bliźniąt, zdecydowanie powinnaś wziąć to pod uwagę. Niestety to dopiero początek problemów. Mimo niezaprzeczalnych zalet, mężczyzna-Bliźniak ma też sporo cech, które sprawiają, że randkowanie z nim jest wyjątkowo trudne i wymaga wprost anielskiej cierpliwości. Sprawdź, czy jesteś na to gotowa, czy lepiej sobie odpuścić.

Bliźnięta w miłości. Randkowanie z tym znakiem jest bardzo trudne

Fot. Unsplash

Dlaczego randkowanie z Bliźniętami jest takie trudne?

To mistrz manipulacji

Aby zrealizować swoje cele, mężczyzna spod tego znaku nie cofnie się przed niczym. Do tego stopnia, że jest w stanie bez żadnych skrupułów manipulować innymi, nawet osobami, na których mu zależy. Takie toksyczne tendencje raczej nie mogą być fundamentami szczerego związku.

Jest wiecznie niezdecydowany

Bliźniak uchodzi za spontanicznego ducha, co na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo pociągające. Ale szybko okazuje się, że tak naprawdę nigdy nie wie, czego chce i nieustannie zmienia zdanie. Nadążanie za nim bywa niemożliwe i wykańczające.

Uwielbia czas tylko dla siebie

Jeżeli marzysz o relacji, w której spędzasz z partnerem 24 godziny na dobę - niestety, ale źle trafiłaś. Facet spod znaku Bliźniąt bardzo ceni sobie czas spędzany w pojedynkę. Jeśli ktoś spróbuje mu go odebrać, poczuje się stłamszony i zagrożony.

Jest zamknięty w sobie

Chociaż wszyscy mówią o nim, że jest duszą towarzystwa, w głębi duszy Bliźniak jest bardzo ostrożny wobec innych osób. Nawiązanie głębszej relacji wymaga czasu, ostrożności i wytrwałości. Ten facet nie otworzy się przed pierwszą lepszą osobą.

Jest skrajnie niezależny

A to oznacza, że chce mieć wszystko pod kontrolą. Mężczyzna spod tego znaku nie uznaje słowa “kompromis”, a bez tego trudno o stworzenie udanego związku.

Nie podchodzi do życia zbyt poważnie

Bliźniak uwielbia dobrą zabawę i niczego nie traktuje poważnie - łącznie z samym sobą. Brzmi jak idealny materiał na chłopaka, pod warunkiem, że ty sama nie zamierzasz się ustatkować. W przeciwnym razie ten związek może skończyć się złamanym sercem – twoim złamanym sercem.

Zobacz również: Te dwa znaki zodiaku są idealnie dopasowane. Inni mogą im tylko pozazdrościć

Polecane wideo

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2021 14:52
To są cechy typu unikającego, a nie bliźniąt. Typ unikający jest taki ZAWSZE, znak zodiaku nie ma tu nic do rzeczy
odpowiedz
Katarzyna zodiakalna bliźniaczka (Ocena: 5) 12.12.2021 10:20
Kobiety są bardzo podobne. Tylko zamiast manipulacji wstawiłabym szczerość aż do bólu 🙂 a poza tym dziecięcą radość, umiłowanie piękna, ciągłe gonienie za czymś. Bliźniak jest najlepszym, najpiękniejszym i najszlachetniejszym znakiem wśród gwiazdozbioru.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie