Cztery najpiękniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich

Ranking piękna obejmuje wszystkie znaki zodiaku, jednak 4 z nich okazują się bezkonkurencyjne. Sprawdź, czy ty także wzbudzasz powszechny zachwyt.
Cztery najpiękniejsze znaki zodiaku. Ich uroda zachwyca wszystkich
Fot. Unsplash (Amirr Zolfaqari)
03.12.2021

Na każdym kroku słyszymy, że wygląd to nie wszystko. Przyjaznym usposobieniem jesteśmy w stanie nadrobić wizualne braki. I sporo w tym prawdy, ale badania potwierdzają, że ładnym żyje się zdecydowanie lepiej. Łatwiej im odnieść sukces zawodowy, towarzyski czy finansowy. Jednak to nie tylko kwestia genów i dbania o siebie.

Zobacz również: Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ

Jak przekonują eksperci skupieni wokół serwisu astrologicznego oroscopodioggiedomani.it, nasza atrakcyjność zapisana jest w gwiazdach już w momencie urodzenia. Niektórzy przychodzą na świat piękni i będą zachwycać urodą. Komu pisany jest sukces?

Ranking piękna obejmuje wszystkie znaki zodiaku, jednak 4 z nich okazują się bezkonkurencyjne. Sprawdź, czy ty także wzbudzasz powszechny zachwyt.

Najładniejsze znaki zodiaku

STRZELEC

Przypomnijmy, że w zestawieniu przygotowanym przez astrologów ostatnie miejsce zajął Rak z wynikiem 1/10. Strzelec uzyskał maksymalną liczbę punktów. To chodzący ideał podziwiany przez wszystkich. Połączenie urody i nieskrywanego wdzięku. Uwodzi spojrzeniem, idealną twarzą, zgrabnym ciałem i można tak jeszcze długo wymieniać. Nie oznacza to jednak, że każdy chciałby mieć go dla siebie. Zjawiskowa uroda może przecież odstraszać.

BYK

On także zdobył 10 na 10 możliwych punktów. Mężczyzna spod tego znaku to wyjątkowy przystojniak, na widok którego mdleją wszystkie dziewczyny. Kobieta urodzona w tym samym przedziale czasowym z powodzeniem mogłaby startować w wyborach miss świata. To uniwersalna uroda, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak nie wszystko złoto, co się świeci - spektakularny wygląd może sprawiać wrażenie, że jest nieco zarozumiały.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które są skazane na sukces. Wszystko im się w życiu udaje

LEW

Kolejny ideał, ale w bardziej przystępnym wydaniu. Wynik 9/10 oznacza wyjątkową urodę, ale ta nie jest zbyt nachalna. Lew także podoba się niemal wszystkim, jest jednak bardziej charakterystyczny, niż uniwersalny Strzelec i Byk. Jego największą zaletą jest autentyczna skromność - rzadko spotykana u tak ładnych ludzi. Zdaje sobie sprawę, że wzbudza podziw, ale stara się tego za bardzo nie wykorzystywać. Cieszy się ogromnym powodzeniem, bo wydaje się bardziej przystępny.

BLIŹNIĘTA

O krok od perfekcji. Ten znak także został oceniony na 9 w 10-punktowej skali. Z tą różnicą, że im mniej o siebie dba - tym lepiej wygląda. Rozczochrane włosy, nieformalny strój i naturalność tylko dodają mu uroku. Po wizycie u fryzjera, stylisty i makijażysty może prezentować się zbyt sztucznie, a wtedy czar pryska. Najlepiej, gdy w ogóle się nie stara i jest po prostu sobą. Inni i tak będą mu zazdrościć.

Zobacz również: Najnudniejsze znaki zodiaku. Są do bólu przewidywalne i boją się nowych wyzwań

Polecane wideo

Ten znak zodiaku szczepi się najczęściej, a ten - najrzadziej. Eksperci opracowali ciekawy ranking
Ten znak zodiaku szczepi się najczęściej, a ten - najrzadziej. Eksperci opracowali ciekawy ranking - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 3.33 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2021 18:24
Totalna bzdura!Nie wszyscy z tych znaków zodiaku są piękni! Z każdego znaku znajdą się perełki!Jest wiele nieścisłości w opisach charakteru!Nie którzy tylko uważają, że są cudowni, a co do czego miernoty zadufane w sobie!
odpowiedz
Loud (Ocena: 1) 06.12.2021 11:51
Ale kocopolstwa, strzelec śmierdzi tak, że mi się procesy starzenia cofają w ich pobliżu, a byk umie tylko cosplayować Jokera, lew i bliźnięta mają tak naprawdę punktację poza skalą, bo są tak fantastyczni, zrób mi louda papilot
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.12.2021 20:05
Żenada, gorszego artykułu nie czytałem od lat. Mój stary pijany napisałby to lepiej. Zero wiedzy o znakach zodiaku. Nie pozdrawiam
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.12.2021 11:54
Strzelce rzeczywiście są zazwyczaj ładne, ale tylko kobiet, bo faceci są be, a przynajmniej ci co ja znam. Byki też są liche, okrągłe twarze i skłonności do łysienia, ale są przyjemni z charakteru. Lwy to przeciętniaki i naiwniacy, ale kobiety często bardzo ładne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2021 11:44
Lwy zawsze są albo bardzo brzydkie albo bardzo piękne. Nigdy nie znałam przeciętnej lwicy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie