5 najlepszych wróżb na Andrzejki. Przekonaj się, czy czeka Cię miłość, ślub i bogactwo!

Wróżba z fusów, słomek, kubków. Zrób je dzisiaj!
5 najlepszych wróżb na Andrzejki. Przekonaj się, czy czeka Cię miłość, ślub i bogactwo!
Fot. pexels (Matheus Bartelli)
29.11.2021

Tradycyjnie 29 listopada obchodzimy Andrzejki. Ten dzień to nie tylko święto wszystkich Andrzejów, ale również wieczór wróżb kultywowany od dawien dawna. Za pomocą starodawnych wróżb możemy dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości, np. czy będziemy mieć męża lub czy czeka nas dostatnie życie.

Wieczór wróżb to świetna okazja na spotkanie z przyjaciółmi, a same wróżenie oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka. Jeżeli planujesz Andrzejki, nie może na nich zabraknąć tych 5 najciekawszych wróżb!

Zobacz także: Jaka suknia ślubna pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Wróżby andrzejkowe dla dorosłych

Wróżba andrzejkowa: Który owoc wybierasz?

Do tej wróżby będziecie potrzebowali trzech owoców: jabłka, śliwki i cytryny. Zawiązujemy danej osobie oczy, a ta musi wylosować jeden owoc. Wybrany owoc to przepowiednia miłosna na przyszłość. Zabawa będzie miała oczywiście sens tylko wtedy, gdy losująca osoba pozna znaczenie danego owocu dopiero po wylosowaniu go.

Jabłko: zakochasz się i to z wzajemnością.

Śliwka: przez najbliższy rok nie poznasz żadnej miłości.

Cytryna: poznasz kogoś, ale nie będzie to szczęśliwa miłość.

Wróżba andrzejkowa: Pływające marzenia

Każda z osób zapisuje na karteczce swoje marzenie. Następnie karteczki wrzucamy do miski wypełnionej wodą. Karteczka, która pierwsza wypłynie na wierzch, to marzenie, które spełni się w pierwszej kolejności.

Wróżba andrzejkowa: Słomki miłości

Do tej wróżby potrzebujecie kolorowych słomek – po dwie każdego koloru. Każda z osób wybiera inny kolor i wrzuca do miski z wodą parę słomek. Słomki, które zetkną się ze sobą jako pierwsze to znak, że osoby te wkrótce spotkają swoją miłość na całe życie.

Wróżby z herbacianych fusów

W filiżance powinno zostać tyle naparu, aby zakrywał fusy. Następnie należy ująć naczynie w lewą dłoń i trzykrotnie obrócić ją w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Potem odwracamy filiżankę do góry dnem na spodeczku, aby pozbyć się resztek herbaty. Interpretację wzoru z fusów rozpoczynamy po ponownym odwróceni filiżanki.

Jak interpretować wzory z fusów, które formują się na dnie filiżanki? Co zdradzają poszczególne układy herbacianych fusów w świetle przyszłości? Wyjaśnia to poniższa grafika. Zajrzyj na dno swojej filiżanki z resztkami herbaty i sprawdź, jaki wzór jest najbardziej zbliżony do prezentowanych poniżej grafik.

wróżba z fusówFot. dimajadid.net

Filiżanka numer 1

W najbliższej przyszłości możesz liczyć na miłą niespodziankę. To dla ciebie idealny moment, aby wreszcie wcielić w życie plany odkładane na później. Jeśli teraz podejmiesz kroki, aby je zrealizować, możesz liczyć na same sukcesy.

Filiżanka numer 2

Ten wzór z fusów symbolizuje harmonię i wyciszenie. Jeżeli w ostatnim czasie twoim życiem rządził stres i niepokój, wkrótce będziesz mogła liczyć na chwilę wytchnienia. Problemy wreszcie znajdą swoje rozwiązanie, a ty będziesz mogła cieszyć się spokojną głową.

Filiżanka numer 3

Takie ułożenie fusów jasno sygnalizuje, że w twoim życiu pojawi się ktoś nowy. Niekoniecznie chodzi o romantycznego partnera, ale będzie to osoba, która wniesie do twojego życia dużo pozytywnej energii. Miej oczy szeroko otwarte.

Filiżanka numer 4

Szykuj się na pasmo sukcesów w życiu zawodowym. To idealny moment aby poprosić o podwyżkę albo aplikować na nowe stanowisko. Fusy mówią wprost – nie bój się podejmować ryzyka, bo porażka ci nie grozi. Uwierz w swoje możliwości.

Filiżanka numer 5

To układ, z którego szczególnie ucieszą się wszystkie osoby marzące o miłości. Single mogą liczyć na to, że w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy. Z kolei osoby w związkach znów przeżyją romantyczne chwile.

Filiżanka numer 6

Jeśli marzy ci się zysk finansowy powinnaś poczynić kroki w tym celu właśnie teraz. To najlepszy moment na inwestycję albo rozkręcenie własnego biznesu. Możesz liczyć na znaczny przypływ gotówki.

Wróżba andrzejkowa: kubki

Przyszłość odczytujemy na podstawie tego, co znajdziemy pod wybranym przez siebie kubkiem. Potrzebujemy pięciu takich naczyń, pod którymi ukrywamy cukierek (wybór oznacza szczęśliwe i słodkie życie), ziarno pieprzu (życie ekscytujące i nieprzewidywalne), muszlę (życie z dala od rodzinnego kraju), kamyk (życie bardzo pracowite) i piórko (życie bardzo proste i przyjemne).

Polecane wideo

Ten znak zodiaku szczepi się najczęściej, a ten - najrzadziej. Eksperci opracowali ciekawy ranking
Ten znak zodiaku szczepi się najczęściej, a ten - najrzadziej. Eksperci opracowali ciekawy ranking - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie