Już jutro wchodzimy w najmroczniejszy astrologiczny sezon w całym roku. To zła informacja dla trzech znaków zodiaku

Ostrzegamy.
Już jutro wchodzimy w najmroczniejszy astrologiczny sezon w całym roku. To zła informacja dla trzech znaków zodiaku
Fot. Unsplash
22.10.2021

Koniec października i początek listopada zdaniem wielu osób są najgorszym okresem w cały roku. Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, a w powietrzu unosi się atmosfera bezlitosnego przemijania. Nastrój schyłkowości potęguje dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki, gdy cmentarze stają się rozświetlone tysiącami zniczy. 

Zobacz również: To najbardziej pechowe zjawisko astrologiczne. W 2022 roku czeka nas aż czterokrotnie

Również w astrologii ten okres uchodzi za wyjątkowo mroczny, a to za sprawą znaku zodiaku, w etap którego wchodzimy 23 października. Właśnie tego dnia rozpoczyna się panowanie Skorpiona, czyli znaku, z którym wiąże się wszystko to, co intensywne, tajemnicze i niebezpieczne.  

I chociaż nie wszyscy podzielają ten pogląd, dla niektórych osób sezon Skorpiona będzie wyjątkowym wyzwaniem. Astrolodzy związani z portalem elitedaily.com wymienili trzy znaki zodiaku, dla których nadchodzący miesiąc raczej nie będzie zbyt udany. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐓𝐀𝐑𝐎𝐓 𝐁𝐘 𝐏𝐄𝐀𝐂𝐇𝐘 🌙 | 𝚜𝚊𝚛𝚊𝚑 | (@tarotbypeachy)

Horoskop na sezon Skorpiona 2021: złe wieści dla 3 znaków zodiaku 

Baran 

Sezon Skorpiona może poważnie namieszać w twoich relacjach z innymi. Musisz zadać sobie pytanie o to, komu naprawdę możesz ufać. Przyjrzyj się zwłaszcza osobom, które pojawiły się w twoim życiu stosunkowo niedawno. Czy ich intencje rzeczywiście są szczere? 

Bliźnięta 

Ostatnio nie mogłaś narzekać na brak wrażeń i dobrej zabawy. Niestety w najbliższych dniach się to zmieni, a ty wejdziesz w okres stagnacji. Nie zdziw się, jeśli w sezonie Skorpiona będziesz narzekać na nudę i brak zainteresowania rzeczami, które zazwyczaj sprawiają ci frajdę. Na pocieszenie mamy dobrą informację - ten trudny czas wkrótce przeminie. 

Strzelec 

Zazwyczaj działasz na pełnych obrotach i nigdy nie jesteś zmęczona. Ale od czasu do czasu nawet twoje baterie się wyczerpują. To moment, w którym twoje zdrowie psychiczne powinno znaleźć się na pierwszym miejscu. Zadbaj o siebie i postaraj się wyciszyć. 

Zobacz również: To będzie najszczęśliwszy dzień w całym październiku. Co los szykuje dla Twojego znaku zodiaku?

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 23.10.2021 17:22
Zawsze doczepicie się do barana, bezczelność!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie