Mężczyźni spod tych znaków zodiaku stają się z wiekiem bardziej przystojni

Zgadza się?
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku stają się z wiekiem bardziej przystojni
Fot. Unsplash (Samanta Santy)
24.10.2021

Mówi się, że kobiety są jak wino – im starsze, tym lepsze. A czy mężczyzn dotyczy ta sama zasada? Trudno stwierdzić, czy wszystkich, ale istnieje pewna grupa, która na pewno posiada takie predyspozycje. O kim mowa?

Przeczytaj też: Kobiety spod tych znaków zodiaku mają tendencję do toksycznych zachowań

Znaki zodiaki – którzy mężczyźni przystojnieją wraz z wiekiem?

Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, warto rzucić okiem w gwiazdy. A konkretniej rzecz ujmując na… znaki zodiaku. Uważa się bowiem, że faceci urodzeni pod tymi konstelacjami stają się z wiekiem bardziej atrakcyjni. O kim mowa?

Lew
Na naszej liście pierwsze miejsce zajmuje lew. Nie wierzysz w tę teorię? Rzuć tylko okiem w kierunku Baracka Obamy lub Bena Afflecka. Obaj panowie dziś prezentują się znacznie atrakcyjniej, niż na przykład 20 lat temu.

Koziorożec
Drugie miejsce należy do Koziorożca. A za przykład mogą tutaj posłużyć John Legend, Orlando Bloom, Ricky Martin czy Bradley Cooper. Uwierzysz, że każdy z nich jest już blisko 50. urodzin?

Strzelec
Podium zamyka Strzelec i… na przykład Bratt Pitt. I choć serca kobiet zacząć skradać jakieś 30 lat temu, do dziś wiele pań bez wahania oddałaby mu swoją rękę. Siwizna? Zmarszczki? To czyni go jeszcze bardziej HOT!

Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie