Co mówi o Tobie ostatnia cyfra roku urodzenia?

Jedna niewinna cyfra powie o Tobie więcej niż przypuszczasz!
Co mówi o Tobie ostatnia cyfra roku urodzenia?
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/101190322849178315 & pinterest.co.uk/pin/818740407247557970)
16.10.2021

W klasycznej numerologii obliczanie liczby, której podporządkowane jest nasze życie, polega na dodaniu kolejnych cyfr wchodzących w skład daty urodzenia. Każdej z nich przypisany jest konkretny zestaw cech charakteru, wad i zalet. Równie wiele można powiedzieć o człowieku na podstawie samego roku jego urodzenia. W tym przypadku nie bierzemy pod uwagę dokładnej daty, ale wyłącznie ostatnią cyfrę. Jeśli urodziłaś się w 1995 roku, Twoją cyfrą jest 5, jeśli w 1990 – 0.

Ta niewinna cyfra mówi o Tobie więcej, niż przypuszczasz. Na jej podstawie można określić Twoją osobowość, mocne i słabe strony, życie uczuciowe, a nawet zawód, w którym poczujesz się najlepiej. Nie musisz rozpisywać na kartce działań matematycznych, które określą Twoją numerologiczną liczbę. Ta zazwyczaj jest głęboko ukryta. Tym razem weź pod uwagę tą, która widoczna jest na pierwszy rzut oka.

Teraz już wiesz, która cyfra jest do Ciebie przypisana. Czy chcesz się dowiedzieć, co można na jej podstawie powiedzieć o Tobie?

Zobacz także: Jest ich 12, a każdy reprezentuje coś innego. Co mówi o Tobie dom astrologiczny?

Numerologia daty urodzenia

0

Jesteś osobą bardzo kontaktową. Dużo mówisz, lubisz snuć opowieści, nawet jeśli nie kończą się jednoznaczną puentą. Niektórych może to drażnić, ale jesteś osobą lubianą w towarzystwie. Nie zwracasz wielkiej wagi na pieniądze. Oczywiście, chciałabyś zarabiać jak najwięcej, ale to nie jedyny cel. Jeśli na horyzoncie pojawi się zawód, który najlepiej by do Ciebie pasował, kwestie finansowe schodzą na dalszy plan. Zazwyczaj jest to praca związana z edukacją, wychowaniem, opieką, medycyną.

Szybko się nudzisz i nie masz oporów, by zaczynać wszystko od nowa. Czasami nie wychodzi Ci to na dobre, ale wiedz, że w ostateczności osiągniesz swój cel. Można Cię zranić, ale nie przestraszyć.

1

W wielu sytuacjach stawiasz wyłącznie na siebie. Masz nieodparte wrażenie, że sama zrobisz to najlepiej i pomoc innych jest zbędna. Zazwyczaj się nie mylisz, ale Twoje zachowanie może negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie. Pod tym względem nigdy się nie zmienisz, ale spróbuj przynajmniej zachować pozory. Najlepiej odnajdziesz się w zawodzie, w którym będziesz miała do czynienia z liczbami. Niezależnie od tego, czy będzie to handel, bankowość czy nauka. Twoja pedantyczna natura będzie, jak znalazł.

Jeśli można o kimś powiedzieć, że dąży po trupach do celu, to jedynkom jest do tego najbliżej. Nie ulegaj złudzeniu, że zawsze wyjdziesz dobrze na krzywdzie innych. To się kiedyś na Tobie zemści. Lepiej cierpliwie poczekać.

2

Jesteś przeciwieństwem jedynki i nie wyobrażasz sobie działania wyłącznie na własną rękę. Nawet, jeśli nie lubisz podejmować wspólnych decyzji i zawsze masz przekonanie o swojej nieomylności, lubisz się upewnić u innych. Wydaje Ci się, że zawsze kontrolujesz sytuację, ale bez poklepania po plecach i przyznania Ci racji, raczej unikasz gwałtownych kroków. Sprawdzisz się w zawodach polegających na zarządzaniu ludźmi. Edukacja i finanse to także dobre branże.

Wszyscy wokół myślą, że jesteś zdecydowaną i pewną swoich racji kobietą. W rzeczywistości cenisz zdanie innych i często się nim sugerujesz. To nie Twoja słabość, ale siła. Wyciągasz mądre wnioski.

3

Na co dzień nie przejmujesz się przyziemnymi sprawami, które mogłyby popsuć Twoje samopoczucie. Wolisz unosić się nad ziemią i marzyć o niebieskich migdałach. Prawdopodobnie nie będzie z tego ogromnych pieniędzy, ale na realizację kilku marzeń powinno wystarczyć. Od dóbr materialnych bardziej cenisz magię chwili i innych ludzi. Jesteś romantyczna, ale nie dasz sobie w kaszę dmuchać. W życiu zawodowym celuj w fach związany ze sztuką, gastronomią, naturą.

Nie lubisz być sprowadzana na ziemię przez ludzi, dla których liczą się tylko konkrety, wyniki, pieniądze. Wychodzisz z założenia, że życie to suma pięknych chwil, a nie ciągła walka o każdy szczegół. Masz rację, ale w wyjątkowych sytuacjach zadbaj także o swój byt.

4

Jesteś chodzącym ładunkiem nuklearnym, który może być wykorzystany do różnych celów. Czasami zarażasz swoją ogromną energią i zaangażowaniem, ale kiedy ktoś nadepnie Ci na odcisk – potrafisz eksplodować, raniąc wszystkich wokół. Postaraj się czasami wyciszyć, bo Twoja nadpobudliwość bywa męcząca dla innych. Nie będzie to takie łatwe, więc wybierz zawód związany z bezpośrednim kontaktem z ludźmi, sztuką lub zarządzaniem ludźmi. Wyłącz negatywną energię, a pociągniesz za sobą innych.

Chciałabyś mieć wszystko pod kontrolą, ale różnie z tym bywa. Zazwyczaj ponoszą Cię emocje. Jeśli się w coś angażujesz, to na poważnie i do końca. Jeśli sobie odpuszczasz, to nie ma już o czym mówić. Nie zmienisz zdania.

5

Chyba nie ma na świecie bardziej ugodowej osoby od Ciebie. Często zapominasz o swoich potrzebach i pragnieniach. Wolisz spełnić oczekiwania innych. „Niech oni będą zadowoleni, ja kiedyś to sobie odbiję” - myślisz. Problem w tym, że taka postawa nie ma w Twoim przypadku końca. Spróbuj czasem tupnąć nogą i zrobić coś dla siebie. Nie stracisz w ten sposób szacunku, a wręcz zyskasz w oczach innych. Życie zawodowe piątki powinno być związane z instytucjami zaufania publicznego. Urzędniczka, policjantka, pielęgniarka – to dobre wybory.

Wszyscy Cię lubią, ale to nie zmienia faktu, że miewasz problemy przy bliższych relacjach. Jeśli wykażesz większą pewność siebie, znajdziesz przyjaciół i miłość.

6

W głębi duszy jesteś osobą zdecydowaną i trudną do zreformowania, ale kiedy ktoś powierzy Ci obowiązki ponad Twoje siły, wcale się nie uchylasz. Masz ochotę krzyknąć i trzasnąć drzwiami, ale ulegasz. I wcale nie wychodzisz na tym źle, bo szybko okazuje się, że w nowych okolicznościach czujesz się jak ryba w wodzie. Trochę więcej wiary w siebie oraz bliskich, a na pewno daleko zajdziesz. Wybierz zawód związany ze sztuką lub mediami. Na początku drogi możesz czuć się niepewnie, ale to minie.

Uwielbiasz komentować rzeczywistość, ale lepiej z tym uważaj. Niektóre słowa mogą być wykorzystane przeciwko Tobie. Jeśli pozwalasz sobie na chwilę szczerości, to zwróć uwagę na to, komu się zwierzasz.

7

Życie nie raz Cię zaskakiwało i niestety nie zawsze pozytywnie. Mimo wszystko, nie straciłaś wiary w ludzi i własne szczęście. Starasz się być konsekwentna. Jeśli poczujesz się dobrze w czyimś towarzystwie, pracy czy miejscu – postanawiasz przy tym trwać. Nie zmieniaj tego, bo tylko w takich okolicznościach potrafisz wykrzesać z siebie najwięcej. Im bardziej zastana rzeczywistość wokół, tym bardziej jesteś kreatywna. Doskonale sprawdzisz się w zawodach związanych z mediami, w instytucjach kultury i nowych technologiach.

Popracuj nad pewnością siebie. W znanym Ci towarzystwie uchodzisz za osobę otwartą, ale pierwszy kontakt z Tobą może być dla niektórych traumatycznym przeżyciem. Uwierz w siebie, a inni uwierzą w Ciebie.

8

Energia Cię rozpiera, ale okoliczności wcale nie rozpieszczają. Masz wrażenie, że całe życie masz pod górę. Wszyscy wokół tworzą udane związki, robią karierę i dobrze im się powodzi, a Ty wciąż czekasz na swoją szansę. Zacznij postrzegać rzeczywistość w jaśniejszych barwach. Może jednak już coś osiągnęłaś, ale wydaje Ci się, że to nieistotne? Tak wcale nie jest! Zapytaj innych, co o Tobie myślą, a dowiesz się, że mało o sobie wiesz. I nie użalaj się nad sobą, bo to nie doprowadzi do niczego dobrego. Odpowiednia praca to taka, w której masz kontakt z innymi ludźmi i bezpośrednio na nich oddziałujesz. Medycyna, kosmetyka, moda – to Twoje branże.

Przestań ciągle myśleć o tym, co inni myślą o Tobie. Zajmij się swoim życiem, ale bez wyrzutów sumienia i fałszywej skromności. Jesteś w stanie osiągnąć wiele, ale nie analizuj każdego swojego kroku. Działaj.

9

Dla wielu jesteś ostatnią deską ratunku, ale zacznij myśleć także o sobie. Pomagaj, kiedy możesz, ale nie zawsze kosztem własnego komfortu. Narcyzm i zapatrzenie w siebie to kiepskie cechy, ale tylko wtedy, kiedy występują w nadmiarze. Zastanów się czasami co będzie dobre, wygodne i korzystne tylko dla Ciebie. Nikogo tym nie zranisz, a zyskasz pewność siebie, której potrzebujesz. Jesteś przywiązana do tradycji i chętnie o niej opowiadasz. W głębi duszy jesteś bardzo postępowa, ale boisz się do tego przyznać. Zupełnie niepotrzebnie. Wybierz zawód związany z gastronomią, handlem lub typową papierkową robotą. Wcale Cię to nie znudzi, a zapewni godziwe utrzymanie.

Szybko się zakochujesz, odkochujesz i tak w kółko. Brakuje Ci stałości. Jesteś z jednym, myślisz o drugim. Zastanów się, czego oczekujesz od życia, a wreszcie trafisz na tego jedynego. Odwagi!

Przeczytaj też: Znaki zodiaku, które są najsilniejsze psychicznie

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP na październik
Miłosny HOROSKOP na październik - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.10.2021 19:11
0 - W połowie prawda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2021 09:29
Jestem 7 , w numerologii też 7 . Wszystko się zgadza w 100 %
odpowiedz
How!? (Ocena: 5) 16.10.2021 00:06
4. Nie wierzę! XD dobre to xd 100 procent prawdy w moim przypadku ;o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie