Kobiety spod tych znaków zodiaku mają tendencję do toksycznych zachowań

Jesteś na tej liście?
Kobiety spod tych znaków zodiaku mają tendencję do toksycznych zachowań
Zdjęcie autorstwa Jonaorle / Mikhail Nilov z Pexels
14.10.2021

Nie od dziś wiadomo, że charakterystyki poszczególnych znaków zodiaku mają w sobie wiele z prawdy. Nierzadko bowiem można spotkać wesołą wagę, lojalnego lwa czy upartego wodnika. Dzięki tego typu informacjom łatwiej nam więc poznać i zrozumieć drugie osoby. I choć przeważnie w takich opisach widnieją pozytywne lub neutralne cechy ludzi, należy pamiętać, że w rzeczywistości każdy z nas ma też swoją ciemną stronę.

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, które osoby mogą być dla nas toksyczne? Jeśli nie, nie przejmuj się, bo zrobiono to za ciebie. Poniżej przedstawiamy listę, na której znajdziesz trzy znaki zodiaku, najbardziej zachodzące nam za skórę – szczególnie w wersji damskiej…

Przeczytaj też: Znaki zodiaku, które są najsilniejsze psychicznie

Znaki zodiaku – które kobiety są najbardziej toksyczne?

Skorpion
Na czele listy nie mógł znaleźć się nikt inny. Skorpionice to jedne z najsilniejszych kobiet, które swoją dominację lubią pokazywać na każdej płaszczyźnie. Jeśli więc się z nimi przyjaźnisz, musisz być gotowa, że lubią one kontrolować sytuację i wytykać błędy. Pamiętaj też, że każde ich działanie ma jakiś cel. Dziewczyny spod tego znaku potrafią też być bardzo wyrachowane.

Bliźnięta
Na drugim miejscu znalazło się miejsce dla Bliźniąt, które… myślą wyłącznie o sobie. Kobiety spod tego znaku potrzebują też permanentnej uwagi. Lubią one również teatralne zachowania i potrafią kłamać, byle tylko ujrzano je w dobrym świetle. Gdy czegoś potrzebują, potrafią być naprawdę bardzo miłe.

Byk
Ostatnie miejsce na podium należy do Byków. Dziewczyny spod tego znaku lubią robić wszystko za innych, nawet wtedy, gdy inni nie potrzebują ich pomocy. Narzucanie się i udzielanie dobrych rad to ich cechy charakterystyczne. A co jeśli nie okażesz im wdzięczności? Oj, nie chciałybyśmy być wtedy w twojej skórze…

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 11.10. - 17.10.
Horoskop tygodniowy 11.10. - 17.10. - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 3.55 / 5
Marianka (Ocena: 1) 04.04.2022 10:24
Kobieta spod wszystkich znaków są toksyczne.
odpowiedz
Wodnik (Ocena: 5) 07.02.2022 16:35
Ja jestem wodnikiem i jestem toksyczna :D
zobacz odpowiedzi (1)
Ala (Ocena: 1) 07.02.2022 05:53
Tylko Lwa brakuje a Byki są toksyczne ale niczego nie zrobią za kogoś... wręcz odwrotnie ciągle proszą o przysługi. Po czasie nawet nie proszą tyko rzadają jakby to był czyjś obowiązek.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.10.2021 15:55
A gdzie Lwy? :-D
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.10.2021 09:30
Zgadzam się w 100%
odpowiedz

Polecane dla Ciebie