Mężczyźni spod tych znaków zodiaku staną przed ołtarzem dopiero po 40-tce!

Nie licz na wcześniejsze oświadczyny!
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku staną przed ołtarzem dopiero po 40-tce!
Fot. Pexels (Scott Webb)
09.10.2021
Joanna Andrzejewska

Czy wiesz, że faceci spod niektórych znaków zodiaku nie są gotowi na związek małżeński przed 40-stką? Mowa głównie o mężczyznach związanych z żywiołem ognia. Długo bowiem czują się oni młodzi, a co za tym idzie, nie mają potrzeby, by prędko się ustatkować u boku żony. Uchodzą oni też za dużych chłopców, którzy długo dojrzewają do myśli bycia mężem.

Przeczytaj też: Znaki zodiaku, które są najsilniejsze psychicznie

Znaki zodiaku – którzy mężczyźni są gotowi do małżeństwa dopiero po 40.?

Baran
Facet spod znaku barana lubi, gdy jego partnerka potrafi się podporządkować. Taki mężczyzna dopiero z czasem zaczyna doceniać kobiety. Gdy już dojrzeje, kocha na zabój i wychwala swoją przyszłą żonę pod niebiosa.

Strzelec
Kolejnym dużym chłopcem jest strzelec. Kiedy jednak dojdzie do momentu, w którym poczuje się jak dojrzały mężczyzna, pragnie założyć rodzinę. Wcześniej jednak traktuje partnerkę trochę jak swoją mamę.

Lew
Ostatni na liście jest lew. Facet spod tego znaku boi się przeważnie, że gdy zbyt szybko zwiąże się węzłem małżeńskim, coś go ominie. Weź też pod uwagę, że to typ marzyciela, który chętniej niż przed ołtarz pójdzie w daleką podróż czy odpłynie z książką. Dopiero gdy osiągnie odpowiedni wiek, zaczyna rozglądać się za towarzyszką życiowej przygody.

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP na październik
Miłosny HOROSKOP na październik - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie