Trzy znaki zodiaku, które w październiku zostaną oszukane. Miej się na baczności!

W tym miesiącu nie dawaj wszystkim wokół kredytu zaufania.
Trzy znaki zodiaku, które w październiku zostaną oszukane. Miej się na baczności!
Fot. Unsplash (Sule Makaroglu)
02.10.2021

Październik jest jednym z najbardziej melancholijnych miesięcy w roku. Pogoda zaczyna się wówczas ochładzać, a jedyne, o czym wtedy głównie marzymy, to leżenie na kanapie obok drugiej osoby i beztroskie czytanie książek lub oglądanie seriali.

Ale uważaj! Serwis radiozet.pl ostrzega, że niektóre znaki zodiaku mogą w tym miesiącu spotkać na swojej drodze osoby, które nie mają dobrych intencji. - W tym czasie lepiej nie odpowiadać nikomu na wścibskie pytania i powstrzymać się od zwierzeń. Jeśli usłyszymy zaskakujące wyznanie, powinniśmy się zastanowić, czy jest ono szczere. Dotyczy to szczególnie 3 znaków zodiaku – czytamy na portalu.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód

Znaki zodiaku, które w październiku 2021 zostaną oszukane

Ryby

Masz serce ze złota i najchętniej pomogłabyś każdemu, kto poprosi o pomoc. W październiku nie daj się jednak nabrać człowiekowi, który zrobi z siebie ofiarę. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, zweryfikuj jego słowa. Może się okazać, że kłamie ci w żywe oczy.

Byk

Kochasz komplementy i pochlebstwa, ale w tym miesiącu szczególnie pamiętaj o tym, że nie wszyscy mówią je szczerze. Na twojej drodze pojawi się człowiek, który spróbuje ci zamydlić oczy czułymi słówkami. Nie daj się, bo zostaniesz przez niego wciągnięta w poważne tarapaty.

Strzelec

Od dawna chodzi za tobą chęć rozkręcenia własnego biznesu lub zainwestowania w działalność, która przyniosłaby profity w przyszłości. W październiku powstrzymaj się jednak od podejmowania jakichkolwiek decyzji biznesowych. Nieuczciwy wspólnik będzie próbował cię wykorzystać i wpędzić w długi.

Polecamy także: Znaki zodiaku, które wpadną w problemy finansowe tej jesieni

Polecane wideo

Horoskop miłosny na jesień
Horoskop miłosny na jesień - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie