Jeśli masz któryś z tych znaków zodiaku, już dziś możesz wejść w nowy związek. Pełnia Księżyca przyniesie Ci miłość

Sprzyja temu cały Wszechświat.
Jeśli masz któryś z tych znaków zodiaku, już dziś możesz wejść w nowy związek. Pełnia Księżyca przyniesie Ci miłość
Fot. Unsplash
21.09.2021

Wrześniowa pełnia Księżyca to wyjątkowe zjawisko – nasz naturalny satelita wschodzi równocześnie ze Słońcem. Tuż po tym, jak tarcza słoneczna znika za horyzontem, możemy obserwować początek księżycowej wędrówki na niebie, w związku z czym staje się wyjątkowo jasno. W dawnych czasach tak rozświetlone nocne niebo umożliwiało zbieranie plonów przez całą dobę - stąd też wzięło się wyjątkowe określenie wrześniowej pełni, czyli pełni Księżyca Żniwiarzy. 

Zobacz również: Podróżnik w czasie z 2714 roku ma dla nas ostrzeżenie. Przestrzega przed trzema wrześniowymi datami

Ostatnia pełnia lata wypada w znaku Ryb. Ten znak zodiaku charakteryzuje wielka intuicja, tendencja do bujania w obłokach, a także uczuciowość. Z tego względu wpływ Księżyca sprawi, że niektóre osoby wreszcie otworzą się na nowy związek. Którym znakom zodiaku pełnia Księżyca Żniwiarzy przyniesie miłość? 

Horoskop na wrześniową pełnię Księżyca Żniwiarzy. Kto się zakocha?Fot. Unsplash

Horoskop na wrześniową pełnię Księżyca Żniwiarzy. Kto się zakocha? 

Ryby 

Jak już zostało powiedziane, Ryby to najbardziej uczuciowy i wrażliwy spośród wszystkich znaków zodiaku. Od dziecka marzy o wielkiej i romantycznej miłości, ale jednocześnie trudno uwierzyć mu w to, że naprawdę jest jej warty. Wrześniowa pełnia Księżyca przyniesie Rybom tę wiarę. Dzięki temu osoby spod tego znaku będą w stanie wreszcie otworzyć się przed kimś, komu naprawdę na nim zależy. 

Byk 

Osoby urodzone w znaku Byka są dość zamknięte w sobie. Trudno im otworzyć się na nowe relacje i do wszystkiego podchodzą z dużą dozą ostrożności. Podczas wrześniowej pełni Księżyca Byki przekonają się o tym, że już od dawna mają sekretnego wielbiciela, który cierpliwie czeka na to, aż ten uparty znak wyjdzie ze swojej skorupy.  

Rak 

Raki mają serce na dłoni, ale niestety czasami zdarza się, że słono za to płacą. Ich dobroduszność bywa wykorzystywana, a one same cierpią z tego powodu i ostatecznie zamykają się na miłość. Pełnia Księżyca Żniwiarzy sprawi, że Raki znów poczują w sobie odwagę by otworzyć się na nowe doświadczenia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że im się to opłaci, a znajomości nawiązane w tym czasie wkrótce przerodzą się w coś poważniejszego. 

Zobacz również: Dziś otwiera się Brama 99. To jedno z najważniejszych kosmicznych wydarzeń według numerologii

Polecane wideo

Tak wygląda „najseksowniejszy kapitan świata”. O rejsie z nim marzą miliony kobiet
Tak wygląda „najseksowniejszy kapitan świata”. O rejsie z nim marzą miliony kobiet - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.09.2021 14:09
Jeśli masz któryś z tych znaków zodiaku? A może jednak jeśli jesteś spod któregoś z tych znaków zodiaku?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie