Znaki zodiaku, które wpadną w problemy finansowe tej jesieni

Jeśli jesteś na tej liście, uważaj na wydatki!
Znaki zodiaku, które wpadną w problemy finansowe tej jesieni
Fot. Unsplash (Joshua Rondeau)
18.09.2021

Nikt z nas nie lubi popadać w tarapaty finansowe. Niestety, czasem pojawiają się okoliczności, które sprawiają, że wydatki mnożą się w błyskawicznym tempie. Utrata pracy, niespodziewana pożyczka, chwilowe szaleństwo zakupów… Wtedy nietrudno o dziurę w budżecie.

Które znaki zodiaku powinny tej jesieni szczególnie uważać na swoje finanse, aby nie zbankrutować? Zestawienie przygotował serwis radiozet.pl.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód

Znaki zodiaku narażone na bankructwo

Panna

Początek miesiąca nie będzie zapowiadał tragedii. Potem jednak wydarzy się coś, przez co Panna popadnie w nienajlepszy nastrój. Co ją pocieszy? Oczywiście kompulsywne zakupy. Widok debetu na koncie nie polepszy sytuacji.

Skorpion

Tęsknota za normalnością sprawi, że osoby spod tego znaku zodiaku zapragną wyrwać się z Polski i polecieć na wakacje. Na ten cel przeznaczą sporą sumę pieniędzy, jednak niespodziewanie okaże się, że na wycieczkę… nie mogą jechać. Odzyskanie zadatku będzie jednak niemożliwe.

Byk

Byki powinny zacisnąć pasa i nie wydawać pieniędzy na zbytki, ponieważ wkrótce otrzymają świetną propozycję pracy. Aby ją podjąć, będą jednak musiały zrezygnować z dotychczasowego zatrudnienia. Chwilowy przestój w wynagrodzeniu może się mocno odbić na stanie konta. Oszczędzajcie!

Polecane wideo

Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci
Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.10.2021 12:34
dzieki że mnie ostrzegliście <3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie