Dziś otwiera się Brama 99. To jedno z najważniejszych kosmicznych wydarzeń według numerologii

Jak wykorzystać niesamowitą energię i symbolikę tej daty?
Dziś otwiera się Brama 99. To jedno z najważniejszych kosmicznych wydarzeń według numerologii
Fot. Unsplash
09.09.2021

Jeśli wierzyć numerologii, czyli prognozowaniu z liczb, poszczególnym cyfrom zostało przypisane szczególne znaczenie. Wiele osób wierzy, że można wyczytać z nich przyszłość, a pewne liczbowe sekwencje świadczą o tym, że Wszechświat chce nam powiedzieć coś ważnego.  

Zobacz również: W jakim roku osobistym się znajdujesz? Numerologia zdradza, co przyniesie Ci los w najbliższym czasie

Według numerologii każda cyfra ma swoją własną, wyjątkową wibrację. Każdego roku dziewiątego dnia dziewiątego miesiąca, czyli 9 września, następuje zdecydowane wzmocnienie i aktywacja energii cyfry 9. To zjawisko jest znane jako Brama 99 lub też Portal 99 i wyzwala potężną kosmiczną energię. Jakie jest numerologiczne znaczenie dziewiątki i w jaki sposób najlepiej wykorzystać dzisiejszy dzień? 

9 września otwiera się Portal 99. Co to oznacza w numerologii?Fot. Unsplash

9 września otwiera się Portal 99. Co to oznacza w numerologii? 

Zgodnie z numerologią cyfra 9 oznacza zakończenie i dopełnienie danego cyklu i zwiastuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu. To czas wszelkich podsumowań i domknięć. 

Według tej symboliki w dniu, w którym otwiera się Brama 99 rozliczamy się z wydarzeniami z przeszłości i robimy miejsce na to, co nowe. To idealny moment na to, aby uwolnić się od wszystkiego, co do tej pory nas hamowało i ograniczało oraz zacząć pisać nowy życiowy rozdział. 

Aby jak najlepiej wykorzystać energię Portalu 99 warto jest być szczerym z samym sobą. Dokonaj rachunku sumienia i zastanów się nad tym, co przyniósł ci ostatni rok. Jak wyglądały twoje relacje z innymi ludźmi? Co wnieśli oni do twojego życia? Być może dojdziesz do wniosku, że 9 września to moment, w którym będziesz musiała pożegnać się z pewnymi osobami i miejscami. Zrozumienie tego faktu nigdy nie jest łatwe, ale pamiętaj, że dziewiątka symbolizuje nie tylko koniec, ale też początek, który niesie ze sobą zupełnie nowe szanse i możliwości. Nie bój się zmian – to właśnie one są naturalną częścią naszej egzystencji. 

Zobacz również: Numer telefonu i adres mają duże znaczenie. Poznaj chińskie liczby, które przynoszą dobrobyt

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 09.09.2021 17:12
Dla mnie sie dzis nic nie otworzylo. Koszmarny dzien, boli mnie z nerwow glowa i w najblizszych dnach nie zapowiada sie wcale lepiej.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.09.2021 16:38
99 dziur.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie