Ta wrześniowa data będzie wyjątkowo szczęśliwa. Los będzie sprzyjał wszystkim znakom zodiaku

Taka szansa prędko się nie powtórzy.
Ta wrześniowa data będzie wyjątkowo szczęśliwa. Los będzie sprzyjał wszystkim znakom zodiaku
Fot. Unsplash
02.09.2021

Wraz ze zbliżającym się początkiem nowego roku astrologowie analizują, jakie szczególne wydarzenia kosmiczne będą miały miejsce w ciągu następnych 12 miesięcy. Uważnie śledzą ruchy planet i układy różnych ciał niebieskich. Na tej podstawie są w stanie określić m.in. które daty w nowym roku będą pomyślne, a na które lepiej uważać.

Zobacz również: Uważaj na te daty w 2021 roku. Nieszczęście wisi w powietrzu

Z takich obliczeń wynika, że wielkimi krokami zbliża się najszczęśliwszy dzień w całym wrześniu. Koniecznie zakreśl tę datę w kalendarzu i sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Horoskop: najszczęśliwsza data we wrześniu 2021

Fot. Unsplash

Horoskop: najszczęśliwsza data we wrześniu 2021

Wraz z końcem lata powoli żegnamy sezon zodiakalnej Panny i wchodzimy w sezon Wagi. A to zwiastuje znaczne ożywienie w sferze towarzyskiej. Zgodnie z przewidywaniami astrologów kumulacja pozytywnej energii we wrześniu nastąpi już szóstego dnia miesiąca i przygotuje nas na odrobinę luzu i dobrej zabawy po pracowitym okresie w znaku Panny.

Począwszy od tego dnia poczujesz zdecydowane rozluźnienie i gotowość do zmian. Ostatnie tygodnie upłynęły ci przede wszystkim pod znakiem wywiązywania się z obowiązków i załatwiania różnych ważnych spraw. Ale życie to nie tylko praca i rzeczy do zrobienia. Gdy Wenus w znaku Wagi stworzy trygon z Jowiszem w Wodniku poczujesz wielką potrzebę nawiązania kontaktu z innymi ludźmi.

Taki układ planet będzie sprzyjał umacnianiu więzi, kreatywnej wymianie poglądów i poszerzaniu horyzontów. Relacje, które nawiążesz w tym czasie mogą zaowocować korzyściami na wielu polach. Nowe kontakty pomogą w realizacji celów zawodowych, niewykluczone też, że poznasz ludzi, z którymi stworzyć przyjacielskie relacje na całe życie.

Zobacz również: W jakim roku osobistym się znajdujesz? Numerologia zdradza, co przyniesie Ci los w najbliższym czasie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie