Znaki zodiaku, które są... najgorszymi kierowcami. Lepiej uważać na nich na drodze

No cóż, po prostu nie urodziły się do tego.
Znaki zodiaku, które są... najgorszymi kierowcami. Lepiej uważać na nich na drodze
fot. Unsplash (Jonathan Borba)
04.09.2021
Wiktoria Sobocińska

Jak opisać dobrego kierowcę? Z pewnością cechuje go doświadczenie na drodze, pewność siebie, umiejętność przewidywania nagłych sytuacji i szacunek do innych... To ktoś, kto nieustannie się dokształca, jest skupiony podczas jazdy, a my czujemy się z nim po prostu bezpiecznie.

Zobacz również: Znaki zodiaku skazane na bogactwo i luksus. Zawsze dobrze im się wiedzie

Wygląda na to, że te konkretne cechy charakteru zależą w dużej mierze od tego, w jakim dniu miesiąca przyszliśmy na świat. To właśnie układ gwiazd w dniu urodzin ma spory wpływ na to, jakimi prowadzącymi będziemy w przyszłości. Które znaki zodiaku są bardziej opanowane, a które zupełnie nie powinny siadać za kierownicą? Zobacz, czy jesteś wśród nich.

Które znaki zodiaku nie powinny siadać za kierownicą?

Baran

To właśnie on króluje wśród kierowców, które stwarzają potencjalne zagrożenie na drodze. Impulsywny, uparty i waleczny wyraża swoją agresję również podczas jazdy

Często otrzymują mandaty za przekraczanie prędkości i mogą mieć liczne wypadki na koncie.

Rak

Za kierownicą popada w lekką paranoję. Mimo że cechuje go bystrość i inteligencja, to na drodze zaczyna naprawdę panikować. Swoją zbytnią ostrożnością potrafi doprowadzać pasażerów do szału.

Lew

Ten znak kocha być w centrum uwagi - również na ulicy. Często denerwuje się na innych kierowców, a nawet podnosi głos. Uważa, że to on jest najlepszy i zawsze należy mu się pierwszeństwo. Faktycznie potrafi kierować, ale zdecydowanie brakuje mu pokory.

Waga

Na drodze bywa nudna i przewidywalna. Możesz wlec się za jej samochodem w nieskończoność! Nigdzie jej się nie spieszy, ale za to doskonale wyczuwa potencjalne zagrożenie.

Wodnik

W życiu zawsze tworzy własne zasady i nie lubi się podporządkowywać. Gdy nikt nie patrzy, ignoruje czerwone światło albo jedzie pod prąd. To indywidualna osobowość, która lubi ryzyko. 

Ryby

Z powodu swojej emocjonalności i tendencji do bujania w obłokach, Ryby nie są do końca skupione na drodze. Łatwo przeoczyć im ważne znaki lub zareagować zbyt intensywnie na nagłą sytuację. 

Drobiazgi szybko wyprowadzają je z równowagi, a ich najpopularniejszym grzechem jest... jazda pod wpływem. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które są najlepszymi rodzicami pod słońcem. Mają na to wpływ konkretne cechy charakteru

Źródło: pomorska.pl

Polecane wideo

Co robią i jak wyglądają dzisiaj synowie Kory? Nie poszli w muzyczne ślady mamy
Co robią i jak wyglądają dzisiaj synowie Kory? Nie poszli w muzyczne ślady mamy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.09.2021 15:04
Ale bzdury, japierdole...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie