Zbliża się niebieska pełnia Księżyca. Co przyniesie nam to wyjątkowe zjawisko?

Możemy je obserwować tylko co 2,5 roku.
Zbliża się niebieska pełnia Księżyca. Co przyniesie nam to wyjątkowe zjawisko?
Fot. Unsplash
19.08.2021

Każda pełnia Księżyca oddziałuje na wydarzenia, które rozgrywają się na Ziemi. To zjawisko wywiera wpływ także na zwierzęta i na ludzi, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Wyjątkową moc Księżyca odczuwają zwłaszcza osoby wrażliwe, podczas gdy inni nawet nie zauważą, że na niebie wydarzyło się coś wyjątkowego.  

Zobacz również: Oczyszcza, zapewnia szczęście, a nawet odmładza. Czym jest woda księżycowa?

Kolejnej pełni doświadczymy już 22 sierpnia 2021 roku. Będzie to nietypowe zjawisko zwane niebieskim Księżycem. Na czym ono polega i czego możemy spodziewać się w tym czasie?

Niebieski Księżyc w sierpniu 2021. Co przyniesie nam ta pełnia?

Fot. Unsplash

Niebieski Księżyc w sierpniu 2021. Co przyniesie nam ta pełnia? 

Niebieski Księżyc określa zwykle drugą pełnię Księżyca przypadającą w jednym miesiącu kalendarzowym. Takie zjawisko możemy zaobserwować zazwyczaj co około 2,5 roku. Stąd też angielskie wyrażenie “once in a blue moon”, które oznacza coś niezwykle rzadkiego. Wbrew pozorom tej nocy tarcza naszego naturalnego satelity wcale nie zmienia koloru. 

Sierpniowa niebieska pełnia Księżyca będzie miała miejsce w Wodniku - jak energia tego znaku zodiaku wpłynie na nasze życie? Wyjaśnili to astrolodzy związani z portalem bustle.com. 

  • Zdaniem ekspertów Niebieski Księżyc to dobry moment na to, aby przyjrzeć się swoim relacjom z innymi ludźmi, zwłaszcza z przyjaciółmi. Zastanów się nad tym, co dają ci te znajomości - czy czerpiesz z nich pozytywną energię, a może wręcz przeciwnie? 
  • Niebieska pełnia Księżyca to też świetna okazja, żeby skonfrontować się ze swoimi uczuciami, również tymi, które na co dzień trzymamy głęboko w ukryciu. Wpływ tego zjawiska sprawi, że będziesz w stanie ocenić swoje emocje o wiele bardziej obiektywnie niż zazwyczaj. To pomoże ci rozwiązać wiele spraw. 
  • Astrolodzy podpowiadają, że najbliższa pełnia Księżyca będzie idealnym momentem na zrealizowanie swoich marzeń i ambicji. Jeśli do tej pory zawsze odkładałaś swoje plany na bok i nie poświęcałaś im dużo czasu, teraz możesz to nadrobić. Spróbuj, a efekty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania. 

Zobacz również: W jakim roku osobistym się znajdujesz? Numerologia zdradza, co przyniesie Ci los w najbliższym czasie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać
Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 22.08.2021 17:17
21 wiek a tu woda ksieżycowa, nie lepiej się zaszczepić?? Niektórzy nie chcą być panami swego losu, wola wierzyć takim bzdurom.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie