Te znaki zodiaku to najwięksi łamacze serc. Po zerwaniu z nimi trudno się otrząsnąć

Jeśli zależy Ci na odwzajemnionych uczuciach sprawdź, kogo się wystrzegać.
Te znaki zodiaku to najwięksi łamacze serc. Po zerwaniu z nimi trudno się otrząsnąć
Fot. Unsplash
12.08.2021

Niewiele rzeczy boli w życiu tak, jak ulokowanie uczuć w niewłaściwej osobie. Niestety, jak głosi popularne powiedzenie – “serce nie sługa” i nie jesteśmy w stanie kontrolować to, w kim się zakochujemy. 

Zobacz również: Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać

Astrolodzy wymienili trzy znaki zodiaku, które bez wątpienia są największymi łamaczami serc. W przypadku tych osób zakochanie prawie zawsze kończy się łzami. Jeżeli zależy ci na poważnym związku i odwzajemnionych uczuciach koniecznie sprawdź, kogo się wystrzegać. 

Znaki zodiaku, które łamią serca  

Fot. Unsplash

Znaki zodiaku, które łamią serca  

Strzelec 

To najbardziej żądny przygód spośród wszystkich znaków zodiaku. Strzelce są wolnymi duchami, uwielbiają spontaniczność i nie czują się związane z żadnym konkretnym miejscem. Z tego względu nie chcą dać się “ujarzmić”. Nawet jeśli Strzelec zdecyduje się na związek, prędzej czy później poczuje, że znalazł się w pułapce i zacznie uciekać. 

Wodnik 

Ten znak zodiaku jest skrajnie niezależny. Wodniki żyją w swojej własnej rzeczywistości i rzadko kiedy czują potrzebę nawiązywania kontaktu ze światem zewnętrznym. Relacje z innymi ludźmi również nie są w kręgu ich zainteresowań. Jeśli stracisz głowę dla Wodnika musisz liczyć się z tym, że pewnego dnia on po prostu zniknie bez śladu i bez wyjaśnienia. 

Lew 

Osobom spod znaku Lwa trudno się oprzeć. Są charyzmatyczne, towarzyskie, przebojowe i uwielbiają być w centrum uwagi. Na początku relacji dają z siebie wszystko. Ale gdy tylko Lew zacznie się nudzić albo stwierdzi, że partnerka nie stawia go na piedestale, zakończy związek bez żadnych wyrzutów sumienia. 

Zobacz również: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To partnerzy idealni

Polecane wideo

Te gwiazdy rozstały się, ale dały sobie drugą szansę. Dziś są szczęśliwymi małżeństwami
Te gwiazdy rozstały się, ale dały sobie drugą szansę. Dziś są szczęśliwymi małżeństwami - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.29 / 5
gość (Ocena: 1) 08.09.2021 07:58
bzdury, bzdury, bzdury kosmiczne
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.09.2021 07:57
A GDZIE JEST SKORPION?? hahahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 15:26
Hyba tez masz wazniejsze rodziny trzeba podniesc na duchu az sie lepiej poczuja jeszcxe ci ceaniaczku pokaze teraz sobie daruj awqntury z tamtym zarozumnialce co twierdzi ze jest bardzo inteligentny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 15:25
Aqurius daruj sobie sprzeczki z tantym palantem teraz masz waznirjsze sprawy na glowie jak pozadkowanie i wyzucanie wszystko co stare te zelfiksy tez wywalic
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 13:07
Bo za pewne jestes z brukseli cwaniaku prowokujacy twiwrdzac ze ludzie nie sa inteligetni ze tylko ta gnida jest inteligrntna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie