Znaki zodiaku, które nie wierzą w małżeństwo. Najszybciej się rozwodzą

Nie kryją swojego rozczarowania tuż po ślubie.
Znaki zodiaku, które nie wierzą w małżeństwo. Najszybciej się rozwodzą
fot. Unsplash (Edward Cisneros)
14.08.2021
Wiktoria Sobocińska

Układ gwiazd w dniu naszych narodzin ma na nas ogromny wpływ. Tak przynajmniej sądzą osoby, które wierzą w zasady astrologii. Można traktować je z przymrużeniem oka, ale trzeba przyznać, że w tych przepowiedniach rzeczywiście coś jest.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które mają problem z wiernością. W związku bardzo trudno im zaufać

Horoskopy mówią o osobach, które szukają prawdziwej, romantycznej miłości aż po grób, oraz tych, które preferują rozwiązły tryb i... życie chwilą. W stałych związkach zaczynają się nudzić.

Portal stylzycia.radiozet.pl wymienił trzy znaki zodiaku, którym małżeństwo szczególnie nie służy. Po ślubie nie kryją swojego rozczarowania związkiem i to właśnie one najczęściej się rozwodzą.

Na kogo zatem warto uważać?

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Baran

Chociaż temperamenty i namiętny, po ślubie odkrywa, że ukochana osoba zaczyna go... irytować. Ze względu na swoją osobowość jest skłonny do konfliktów, a częste kłótnie doprowadzają w końcu do rozstania. Nawet po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”.

Strzelec

Ten znak zodiaku potrafi wyrazić zgodę na ślub pod presją swojego partnera. Sam nie wie do końca, czego pragnie, więc później potrafi nieźle się rozczarować. Nie przepada za takimi zobowiązaniami i braniem na siebie ogromnej odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą stały związek. Chwilę po ceremonii marzy już o swobodzie i wolności, której zaczyna mu brakować.

Bliźnięta

Astrologowie mówią, że zodiakalne Bliźnięta są najbardziej skłonne do zdrady. Lubią flirtować i być komplementowane, więc wykorzystują do tego każdą możliwą okazję. Gdy są w centrum uwagi, to zwyczajnie czują, że żyją. Partner może być o nie wyjątkowo zazdrosny, co prowadzi do kłótni.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które są najlepszymi rodzicami pod słońcem. Mają na to wpływ konkretne cechy charakteru

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać
Te znaki zodiaku to notoryczni kłamcy. Ranking, na który zdecydowanie powinnaś uważać - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 15:48
Jeszcze mu pokaze temu przemadrzakemu cwaniakowi z brukseli .aqurius dosc teraz mamy wazniejsze sprawy jak mieso przenosic
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 15:47
Aqurius nie teraz czas na awantury z tamtym prowokujacym typem nie ma czasu musimy jeszcze znalezc lwa spiewaka w ksiezyvu typow sie wiecej pojawi .nie ma czasu teraz na awantury oni specjalnie prowokuja czy kobiety sa inteligetne .aqurius dosc wracamy do zadan trzeba mieso przenosic
odpowiedz

Polecane dla Ciebie