W jakim roku osobistym się znajdujesz? Numerologia zdradza, co przyniesie Ci los w najbliższym czasie

Zajrzyj w swoją przyszłość.
W jakim roku osobistym się znajdujesz? Numerologia zdradza, co przyniesie Ci los w najbliższym czasie
Fot. Unsplash
04.08.2021

Numerologia zakłada, że liczby, które nas otaczają mają magiczne właściwości, a numer przyporządkowany danemu obiektowi lub osobie ma związek z jej losem. Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo, a nasza data urodzenia oraz imię, jakie nam nadano skrywają w sobie wróżbę dotyczącą przyszłych losów. 

Zobacz również: Numerologia imion: Co oznacza Twoje?

Podstawą numerologii jest sumowanie cyfr danej liczby. Na tej podstawie każdy z nas może obliczyć swój rok osobisty. Co to takiego i dlaczego warto przekonać się, w jakim momencie życia według numerologii właśnie się znajdujesz? 

Rok osobisty w numerologii. Co to jest i jak go obliczyć?Fot. Unsplash

Rok osobisty w numerologii. Co to jest i jak go obliczyć? 

Zgodnie z numerologią każdy kolejny rok ma swoją własną wibrację wyznaczoną przez liczbę, która opisuje jego miejsce w cyklu przemian. Nic bowiem nie jest stałe, a naszym życiem rządzą nieustanne zmiany. Wiedząc, w jakim roku osobistym się znajdujemy możemy przekonać się, co przyniosą nam nadchodzące miesiące w takich kwestiach, jak miłość, zdrowie czy kariera i pieniądze. 

Lata osobiste to cykl życia, który trwa 9 lat. Gdy jeden cykl dobiegnie końca, rozpoczyna się następny - i tak dalej. Każdemu rokowi patronuje inna liczba, która symbolizuje inne wydarzenia. Jak zatem obliczyć, w jakim roku osobistym właśnie się znajdujesz? 

Twój rok osobisty to dzień i miesiąc narodzin oraz uniwersalny numer roku. Dla roku 2021 uniwersalnym numerem jest 5, ponieważ 2+0+2+1=5. Przykładowo osoba urodzona 3 grudnia 1988 roku znajduje się obecnie w roku osobistym 2: 

3+1+2+2+0+2+1=11=1+1=2 

Posługując się tym wzorem możesz w łatwy sposób obliczyć swój rok osobisty, wyrażony w cyfrach od 1 do 9. Na jakim etapie życia się znajdujesz? 

Rok osobisty 1 

To rok wielkich przemian i nowych początków. Można powiedzieć, że w tym roku zaczniesz wszystko od zera, z zupełnie czystym kontem. To idealny moment na to, aby określić swoje życiowe cele i zacząć je realizować. Jako że jedynka symbolizuje początek cyklu, będziesz mieć mnóstwo nowych pomysłów i energii, aby pracować nad ich spełnieniem. W tym roku będzie towarzyszyć ci mnóstwo inspiracji i ambicji – wykorzystaj to. 

Rok osobisty 2 

W tym roku skupisz się zwłaszcza na życiu prywatnym – rodzinie, przyjaciołach i związku. To okres, w którym zwolnisz tempo i bardziej poświęcisz się temu, co znajduje się w twoim wnętrzu. Będziesz potrzebować wyciszenia i spokojnej przystani, skupisz się na życiu domowym. To więc idealny czas na to, aby pogłębić relację z partnerem, a także z bliskimi. 

Rok osobisty 3 

Ten rok zwiastuje szczęście - przed tobą rozpościera się pasmo możliwości, aby odnieść spektakularny sukces. Tylko od ciebie zależy, czy je wykorzystasz. W tym okresie będziesz mogła liczyć na wielką popularność i zainteresowanie. Uważaj jednak, aby nie popaść w samozachwyt - niewłaściwie dobrane słowa czy też nieprzemyślane zachowania mogą zaprzepaścić szanse na sukces. 

Rok osobisty 4 

Czwórka symbolizuje ciężką pracę i odpowiedzialność. To oznacza rok wyrzeczeń - rozrywki i przyjemności muszą zostać odłożone na bok. To jednak się opłaci, ponieważ w ten sposób tworzysz solidne fundamenty dla swojej wymarzonej przyszłości. Oszczędzanie, cierpliwość, konsekwencja i świadomość celu zaprowadzą cię na sam szczyt. 

Rok osobisty 5 

Jest to okres odpoczynku i relaksu. Ten rok będzie sprzyjał podróżowaniu, odkrywaniu nowych miejsc oraz poznawaniu nowych ludzi. Piątka zwiastuje wielkie zmiany w sferze uczuciowej – na horyzoncie może pojawić się nowy adorator. Bez względu na to, czy spotkasz miłość swojego życia czy też będziesz wdawać się w kolejne romanse jedno jest pewne – w twoim życiu uczuciowym ani na moment nie zagości nuda. 

Rok osobisty 6 

W tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina. Niewykluczone, że w tym okresie będziesz musiała dokonać pewnych poświęceń i przejąć na siebie istotne obowiązki związane z opieką i wychowywaniem. Jednak odkryjesz, że dbanie o najbliższych przyniesie ci wiele satysfakcji. Czas spędzony z rodziną sprawi, że wasze więzi dodatkowo się pogłębią.  

Rok osobisty 7 

Siódemka symbolizuje wszystko, co związane z mistycyzmem, duchowością i filozofią. W tym roku będziesz odczuwać wyjątkową więź z tym, co istnieje poza ziemską egzystencją. Filozoficzna postawa, jaką przyjmiesz, pozwoli ci zobaczyć inny wymiar twoich problemów, zdystansować się wobec spraw materialnych i dostrzec wartości duchowe. Możesz doznać przeżyć, które przewartościują twój dotychczasowy światopogląd i wpłyną na zmianę stylu twojego życia. 

Rok osobisty 8 

W tym okresie wreszcie poczujesz pewność siebie, co sprawi, że w twoje ręce trafi władza i przywództwo. Poczujesz, że jesteś panią swojego życia. Ten rok osobisty sprzyja kontaktom z innymi, zwłaszcza w sferze biznesowej. Możesz liczyć na wiele lukratywnych propozycji i owocne współprace. Jeśli nie popełnisz błędu przekonasz się, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. 

Rok osobisty 9 

To bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. To, jak przebiegnie, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób odpowiadałaś na wyzwania poprzednich lat. Jest to okres podsumowań i zakończenia pewnych etapów w twoim życiu. Być może to moment, w którym będziesz musiała pożegnać się z pewnymi osobami i miejscami. Zostawisz za sobą wszystko to, co stare, aby zrobić miejsce na nowe doświadczenia i możliwości.  

Zobacz również: Psychotest: Jakie wydarzenie z przeszłości ma wpływ na Twoje obecne życie?

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥
Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie