Znaki zodiaku, które są najlepszymi rodzicami pod słońcem. Mają na to wpływ konkretne cechy charakteru

Jesteś wśród nich?
Znaki zodiaku, które są najlepszymi rodzicami pod słońcem. Mają na to wpływ konkretne cechy charakteru
fot. Unsplash (Marcos Paulo Prado)
03.08.2021
Wiktoria Sobocińska

Trzeba przyznać, że wychowywanie dzieci to nie jest bułka z masłem. Bycie rodzicem to jedna z najważniejszych ról w życiu, która decyduje o tym, czy wydane na świat potomstwo będzie samodzielne, kulturalne wobec innych i przede wszystkim szczęśliwe.

Zobacz również: Numerologia a talenty i zawodowy sukces. Sprawdź, co liczba duszy mówi o Twojej karierze

Snujemy różne plany na temat rodzicielstwa, ale dopiero w praktyce okazuje się, czy potrafimy poradzić sobie z tym zadaniem. Portal magia.onet.pl wymienia cztery znaki zodiaku, które mają cechy stworzone do bycia rodzicami. Jesteś wśród nich?

Jakie znaki zodiaku są najlepszymi rodzicami?

Byk

Jedną z najważniejszych cech rodzica jest cierpliwość, a jej Byki mają pod dostatkiem. To niezwykle opanowane znaki zodiaku, które wyjątkowo trudno wyprowadzić z równowagi.

Do tego są opiekuńcze i potrafią troszczyć się o najbliższych. Rodzina stanowi dla nich priorytet.

Rak

To najbardziej rodzinne znaki zodiaku ze wszystkich! Czułe, opiekuńcze i emocjonalne marzą o domowym ognisku od najmłodszych lat. Macierzyństwo to dla nich sens istnienia.

Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i szczęście, są skłonne do olbrzymich poświęceń.

Waga

Wychowywanie dzieci przychodzi Wagom z łatwością, ponieważ są niesamowicie kreatywne. Wymyślają pomysłowe zabawy, a pociechy nigdy się z nimi nie nudzą.

To bezkonfliktowe osoby, które w nietypowy sposób podchodzą do pojawiających się problemów. Wkładają całe swoje serce w to, aby wychować potomstwo na dobrych i świadomych ludzi.

Ryby

Wrażliwe i empatyczne Ryby z łatwością wsłuchują się w potrzeby swojego dziecka. W przypadku trudnych sytuacji kierują się wrodzoną intuicją, która rzadko kiedy zawodzi.

Rodzice spod znaku Ryb to prawdziwi przyjaciele swoich pociech. Potrafią zrozumieć je jak nikt inny.

Zobacz również: Wyjątkowy talent każdego znaku zodiaku. Pora docenić w sobie ten dar

Polecane wideo

3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują
3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 11:33
Nie jestem spod żadnego z wymienionych znaków, a uważam się za dobrą mamę. Mam już 2 dzieci i 3 w drodze. Moim dzieciakom nigdy niczego nie brakowało, dbam o nich jak mogę. Moje jeszcze nienarodzone dziecko ma już swój kącik, całą wyprawkę z sensillo kupioną i kochającą się rodzinę, która na nie czeka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2021 12:10
Moja mama rak. Najlepsza na świecie. Drugiej tak troskliwej osoby nigdy nie poznam :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.08.2021 02:08
Mój mąż jest Rakiem i to świetny ojciec. Taki jak legendarna matka-Polka, tylko nie narzeka. ;) Nie mam problemu z wykonywaniem moich obowiązków przy dziecku, robię to bardzo chętnie, mam więź z synem, ale muszę przyznać, że właściwie od początku to mąż robi więcej. (Oboje pracujemy w takim samym wymiarze.)
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 03.08.2021 00:43
Najlepszymi rodzicami są... Bliźnięta! Komunikatywne, radosne, optymistyczne, zrównoważone, przyjazne, inteligentne, otwarte. Podane w artykule przykłady to nieporozumienie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie