Który znak zodiaku całuje najlepiej?

Sprawdź!
Który znak zodiaku całuje najlepiej?
Fot. Unsplash (Toa Heftiba)
26.03.2022

Pocałunek może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Namiętność, czułość, oddanie, miłość. Każdy całuje inaczej i każdy ma inne umiejętności. A te podobno w sporej mierze zależą od… naszego znaku zodiaku. Tak przynajmniej twierdzi portal hellogiggles.com, który opisał, w jaki sposób całują ludzie w zależności od swojej daty urodzenia.

Twój opis się zgadza? Sprawdź!

Zobacz także: Zdobyć serce faceta spod tego znaku zodiaku to prawdziwe wyzwanie. Oto 7 sposobów, jak go w sobie rozkochać

Jak całują znaki zodiaku?

Baran

Baran uchodzi za jeden z najbardziej namiętnych i ognistych znaków zodiaku. Takie są też jego pocałunki! Pełne pasji i uczuć. Ich partnerzy pragną więcej i więcej!

Byk

Byk jest znany ze swoich zmysłowych pragnień, dlatego oddaje się pocałunkom bez reszty. Przymyka oczy, zatapia dłonie w głowę partnera, a następnie każdym swoim buziakiem daje mu do zrozumienia o swoich uczuciach.

Bliźnięta

Całując Bliźnięta, możesz spodziewać się niezapomnianych chwil. Ten znak zodiaku jest bardzo namiętny, a między kolejnymi całusami wplata czułe słówka i pomruki zadowolenia.

Rak

Raki lubią pocałunki niczym z filmu. Ich buziakom można zatem nadać tytuł „i żyli długo i szczęśliwie”. Po długim, pasjonującym pocałunku będą chciały jeszcze długo się przytulać.

Lew

Lwy uwielbiają być we wszystkim najlepsi. Nawet w całowaniu. Spodziewaj się zatem teatralnego buziaka na oczach gapiów. Być może widownia zacznie klaskać.

Zobacz także: Znaki zodiaku, które mają problem z wiernością. W związku bardzo trudno im zaufać

Panna

Panny są czułe i delikatne. Takie też są ich pocałunki. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią również zadbać o detale. Zawsze noszą przy sobie miętówki lub gumę do odświeżania oddechu.

Waga

Wagi w przypadku całowania nie chcą brać wszystkiego na poważnie. Podczas pocałunków lubią się śmiać i wygłupiać. Kochają dobrą zabawę.

Skorpion

Skorpiony swoimi pocałunkami będą chciały rozbudzić w partnerze namiętność. Nie zabraknie ognistych trików i zabaw językiem. Z nimi zawsze jest gorąco!

Strzelec

Spodziewaj się nieoczekiwanego, gdy całujesz się ze Strzelcem. Żądny przygód znak zodiaku pocałuje swojego partnera w przypadkowych miejscach, zawsze mieszając intensywnośc i tempo swoich buziaków.

Koziorożec

Wszyscy wiemy, że Koziorożce mają silną etykę pracy i to uczucie dotyczy również całowania. W rzeczywistości poświęcą całą swoją energię na udoskonalenie idealnego pocałunku. Dadzą mnóstwo głębokich i zmysłowych buziaków, które sprawią, że ich partner będzie chciał więcej.

Wodnik

Wodniki niekoniecznie są znane ze swojej czułej natury, ale nie oznacza to, że całują się zupełnie bez emocji. Wręcz przeciwnie. Przyłożą się do tego, by ich partner poczuł satysfakcję z buziaka!

Ryby

Spędzą dużo czasu na ssaniu lub gryzieniu ust swojego partnera, jednocześnie nieśmiało patrząc mu w oczy. Uwielbiają, jeśli w tle panuje romantyczna atmosfera.

Polecane wideo

Tak wygląda dziewczyna „najseksowniejszego nerda na świecie”! Pasują do siebie?
Tak wygląda dziewczyna „najseksowniejszego nerda na świecie”! Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Ola ♊ (Ocena: 5) 28.08.2023 18:37
U mnie też
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 04.04.2022 14:58
U mnie się zgadza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie