Znaki zodiaku, które nieustannie się zamartwiają. Żyją w ciągłym stresie i nie panują nad emocjami

Zdecydowanie powinny w końcu wrzucić na luz.
Znaki zodiaku, które nieustannie się zamartwiają. Żyją w ciągłym stresie i nie panują nad emocjami
fot. Unsplash & pexels
16.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Można w to wierzyć lub nie, ale układ gwiazd w dniu naszych narodzin ma na nas ogromny wpływ. Decyduje o szczególnych cechach naszego charakteru i ogólnym uosobieniu. 

Poszczególne znaki zodiaku kierują się w życiu odmiennymi wartościami, mają inny sposób bycia i inaczej podchodzą do otaczającej ich rzeczywistości. Jak jest w Twoim przypadku?

Zobacz również: Wyjątkowy talent każdego znaku zodiaku. Pora docenić w sobie ten dar

Mówi się, że stres to prawdziwa plaga XXI wieku. Towarzyszy nam nie tylko w szkole czy pracy, ale również w relacjach międzyludzkich. Niektóre osoby są na niego wyjątkowo wrażliwe.

Właściwie nie potrafią zapanować nad emocjami, gdy na horyzoncie pojawia się kryzysowa sytuacja. Portal stylzycia.radiozet.pl wymienia trzy znaki zodiaku, które mają z tym wyjątkowy problem. Sprawdź, czy jesteś wśród nich.

Znaki zodiaku, które nieustannie się zamartwiają

Baran

To właśnie on stoi na czele nerwowych znaków zodiaku. Z zewnątrz może sprawiać wrażenie kogoś, kto niczego się nie boi, ale w środku bywa wystraszonym dzieckiem. Nieustannie musi z kimś rywalizować, aby udowodnić swoją rację. Praktycznie w każdej sytuacji towarzyszy mu silne napięcie. 

Jeśli trafi na okoliczności sprzyjające kłótni, z pewnością wykorzysta swoje pięć minut. Ma wyjątkowo wojowniczą naturę.

Rak

Nerwowe Raki odczuwają sporo niepokoju w związku z bliskimi relacjami. Zastanawiają się, czy druga osoba naprawdę ich kocha i noszą w sobie przekonanie, że muszą "zasłużyć na miłość".

Rodzina jest dla nich najważniejsza, jednak jedno niewłaściwe słowo ze strony bliskich potrafi mocno je zranić. Na tyle, że jeszcze długo będą chowały w sobie urazę. Nie wierzą też we własne możliwości.

Skorpion

Ten znak zodiaku nie potrafi cieszyć się życiem "tu i teraz", ponieważ stale się czymś zamartwia i obawia zmian. Martwi się zarówno o sprawy zawodowe, jak i te związane ze zdrowiem i życiem najbliższych mu osób. Całymi dniami tworzy czarne scenariusze.

Musi mieć wszystko pod kontrolą, idealnie zaplanowane. To sprawia, że chociaż w minimalnym stopniu może poczuć się bezpiecznie, ponieważ nic go wówczas nie zaskoczy. 

Jesteś wśród nich?

Zobacz również: Sprawdź, jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia (oraz co to mówi o Tobie!)

Polecane wideo

Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć
Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
Gość (Ocena: 1) 16.07.2021 09:32
Baran z zewnątrz może sprawiać wrażenie kogoś, kto niczego się nie boi, ale w środku bywa wystraszonym dzieckiem. Najgorzej jak domorosły znawca znaków zodiaków się wypowiada.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.07.2021 07:50
ale bzdury
odpowiedz
Ona (Ocena: 5) 16.07.2021 06:37
Panna! Jestem panna i wiekszosc panien ktore znam za duzo rozmysla i martwi sie na zapas.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.07.2021 01:45
I Wodnik. :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie