Te znaki zodiaku to mistrzowie manipulacji. Wystrzegaj się ich

Chwila nieuwagi, a padniesz ich ofiarą.
Te znaki zodiaku to mistrzowie manipulacji. Wystrzegaj się ich
Fot. Unsplash
13.07.2021

Po czym poznać urodzonego manipulatora? Wbrew pozorom to bardzo trudne zadanie. Takie osoby są zazwyczaj na tyle przebiegłe, że skrzętnie ukrywają swoje prawdziwe zamiary.  

Zobacz również: Dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Większość osób skreśla je już na starcie

Zdaniem astrologów w identyfikacji manipulatorów może pomóc ich znak zodiaku. Eksperci w tym temacie związani z portalem elitedaily.com wymienili trzy znaki, dla których manipulacja jest wręcz drugą naturą. Te osoby zawsze są w stanie skłonić innych do realizacji swoich własnych celów. 

3 znaki zodiaku, które manipulują ludźmiFot. Unsplash

3 znaki zodiaku, które manipulują ludźmi 

Bliźnięta 

Mówi się, że każda osoba spod tego znaku zodiaku ma dwie zupełnie różne osobowości. Bliźnięta są niczym kameleon – po mistrzowsku dostosowują się do otoczenia i świetnie adaptują się do zmieniających się warunków. Dzięki temu są w stanie zaskarbić sobie zaufanie i sympatię wszystkich, bez wyjątku. W taki sposób osoby spod tego znaku mogą przekonywać innych do swoich celów. 

Rak 

Dla wielu osób obecność Raka na tej liście to niemałe zaskoczenie. Astrolodzy są jednak zgodni – Rak potrafi doskonale manipulować innymi, a to dlatego, że jak żaden inny znak interpretuje emocje i zachowanie osób ze swojego otoczenia. Dzieje się tak dlatego, że Raki same są bodajże najbardziej emocjonalnym spośród wszystkich 12 znaków. Trafne interpretowanie intencji innych ludzi daje im znaczną przewagę. 

Skorpion 

W rankingu najbardziej manipulacyjnych znaków zodiaku to właśnie Skorpion zajmuje najwyższą pozycję. Osoby urodzone pod tym znakiem potrafią wyczuć wszelkie słabości swojej “ofiary”, a przez to powiedzieć jej dokładnie to, co chce usłyszeć. Niczym szpieg zapamiętują wszystkie informacje, które mogą przydać im się później, i zawsze potrafią zrobić z nich użytek. 

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Polecane wideo

Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje
Naukowcy okrzyknęli ją ideałem piękna. Ciało tej modelki ma doskonałe proporcje - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
AMELIA (Ocena: 1) 22.07.2021 08:58
a gdzie waga?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2021 21:50
Bliźnięta i skorpion - zgadza się , rąk nie jest fałszywy ale bardzo wymagający i humorzasty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2021 18:11
Bliźnięta-zgadza sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie