Zdobyć serce faceta spod tego znaku zodiaku to prawdziwe wyzwanie. Oto 7 sposobów, jak go w sobie rozkochać

Łatwo nie będzie, ale gra jest warta świeczki.
Zdobyć serce faceta spod tego znaku zodiaku to prawdziwe wyzwanie. Oto 7 sposobów, jak go w sobie rozkochać
Fot. Pexels.com
14.06.2021

Jest urodzonym indywidualistą, zawsze chodzi własnymi ścieżkami, a przy pierwszym wrażeniu może nawet wywrzeć antypatyczne wrażenie. Ma tendencję do zamykania się w sobie i wszyscy są w szoku, jeśli zdarzy mu się okazać uczucia. Domyślacie się, o jaki znak zodiaku chodzi? 

Zobacz również: Monogamia? Nie, dziękuję. Te znaki zodiaku stawiają na wolność i eksperymentowanie

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna, a jest nią Wodnik. Osoby urodzone między 21 stycznia a 20 lutego mają reputację wyjątkowo skrytych, nieufnych, a czasami nawet aspołecznych. W rzeczywistości to tylko pozory. 

Jednak zamknięta natura Wodnika sprawia, że zdobycie jego serca to prawdziwe wyzwanie, zdaniem wielu wręcz niemożliwe. Istnieją jednak sposoby, żeby go w sobie rozkochać. Jak zawrócić w głowie mężczyźnie spod tego znaku zodiaku? 

Jak zdobyć faceta spod znaku Wodnika?Fot. Pexels.com

Jak zdobyć faceta spod znaku Wodnika? 

Bądź sobą 

Wodnik słynie z tego, że nigdy nie godzi się na kompromisy. W związku z tym ciągnie go w stronę osób, które wyznają podobne wartości. Jego uwagi nie zwróci ktoś, kto zmienia zachowanie pod wpływem otoczenia. Jego serce może zdobyć tylko osoba, która zawsze jest sobą. 

Zacznij od przyjaźni 

Facet spod znaku Wodnika nie otwiera się przed innymi tak łatwo - potrzebuje na to czasu. Najpierw musi się upewnić, że może ci zaufać w każdej sytuacji i dobrze cię poznać. To nie jest typ mężczyzny, który beztrosko wchodzi w nowy związek. 

Bądź gotowa na dyskusje 

Osoby spod znaku Wodnika bardzo cenią sobie interesującą rozmowę. Uwielbiają dyskutować z innymi i robią to z wielką pasją, przez co zdaniem niektórych są kłótliwe, ale nie w tym rzecz. Podczas ciekawej konwersacji Wodnik po prostu nieco daje się ponieść emocjom. Ten facet nigdy nie boi się przedstawiać swoich opinii na różne tematy, nawet jeśli otoczenie miałoby je odebrać za kontrowersyjne. Jeśli zobaczy w tobie odpowiednią partnerkę do długich i emocjonujących potyczek słownych, poczuje, że trafił w dziesiątkę. 

Bądź szczera 

Wodnik ponad wszystko ceni sobie szczerość - nawet jeśli coś, co usłyszy miałoby go zranić. Mężczyzna spod tego znaku sam również nie owija niczego w bawełnę i tego samego oczekuje od swojej partnerki. Ma o wiele większy szacunek dla osoby, która jest z nim brutalnie szczera, niż wobec kogoś, kto pozwala sobie nawet na najmniejsze kłamstwa, żeby go nie urazić. 

Nawiąż porozumienie intelektualne 

Wodniki to urodzeni intelektualiści. Uwielbiają dowiadywać się nowych rzeczy i poszerzać horyzonty. Facet spod tego znaku zodiaku nie oprze się kobiecie, która nie będzie bać się rozpocząć rozmowy na tematy, które większość osób uznaje za kontrowersyjne.  

Daj mu przestrzeń 

Dla faceta urodzonego pod znakiem Wodnika najważniejsza jest wolność - nie zrezygnuje z niej na rzecz byle kogo. Ale nawet najbardziej zakochany Wodnik potrzebuje przestrzeni, co wcale nie oznacza, że przestało mu zależeć na partnerce. Kobieta, która nie jest w stanie tego zrozumieć nie stworzy z nim udanego związku. 

Bądź wytrwała 

Zdobycie zaufania (i serca) Wodnika wymaga naprawdę dużo czasu. Ale kiedy już tak się stanie przekonasz się, że warto było być cierpliwą. Kiedy facet spod tego znaku wreszcie się angażuje, to na 100 procent.  

Zobacz również: 3 triki dziewczyn, które ZAWSZE zdobywają facetów

Polecane wideo

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Maria (Ocena: 5) 14.06.2021 17:21
zgadza sie , ja od paru lat jestem zakochana w wodniku , niestety nie ma opcji abysmy byli razem , chce tylko o nim zapomniec, ale nie moge.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie