To bez wątpienia najbardziej niezrozumiany spośród wszystkich znaków zodiaku. Świadczy o tym tych 6 dowodów

Te osoby to chodzące zagadki.
To bez wątpienia najbardziej niezrozumiany spośród wszystkich znaków zodiaku. Świadczy o tym tych 6 dowodów
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/101190322849178315 & pinterest.co.uk/pin/818740407247557970)
27.07.2021

W twoim życiu jest bliska ci osoba, którą bardzo cenisz, ale której zachowanie często jest dla ciebie zagadką? A może ty sama często czujesz się niezrozumiana przez innych? Kluczem do wyjaśnienia tego fenomenu może być astrologia. Spośród wszystkich znaków zodiaku zwłaszcza jeden uchodzi za najbardziej niezrozumiany. 

Zobacz również: Dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Większość osób skreśla je już na starcie

Tym znakiem zodiaku są Ryby, czyli osoby urodzone między 19 lutego a 20 marca. Ten ostatni znak na zodiakalnym kole dla wielu z nas stanowi prawdziwą zagadkę - nigdy nie wiadomo, co siedzi mu w głowie. Dlaczego osoby spod znaku Ryb tak trudno zrozumieć? Astrologowie wymieniają szereg powodów, które to tłumaczą. 

Ryby. Najbardziej niezrozumiany znak zodiaku

Fot. iStock 

Ryby. Najbardziej niezrozumiany znak zodiaku

Sezon Ryb przypada na koniec zimy i początek wiosny 

Sezon Ryb rozpoczyna się pod sam koniec roku astrologicznego. To oznacza, że ich energia jest niezwykle zmienna i elastyczna. Osoby spod tego znaku są mistrzami w dostosowywaniu się do nieustannie zmieniających się warunków. Jednak cena, jaką za to płacą, jest pewne poczucie zagubienia.  

Ryby zawsze płyną z prądem 

Podczas gdy wiele innych znaków zodiaku reaguje frustracją i złością na zmianę planów, Ryby podchodzą do tego na spokojnie. Osoby urodzone pod tym znakiem postrzegają zmiany jako coś naturalnego i zupełnie się im nie opierają. Z tego powodu są też spontaniczne i żądne przygód. Zamiast skrupulatnego planowania wolą kierować się intuicją. 

Ryby czasem nie odróżniają prawdziwego życia od fikcji 

Osoby spod tego znaku zodiaku to myśliciele i marzyciele. Potrafią całkowicie zatracić się w świecie swoich wyobrażeń, a także w sztuce. Z tego powodu często zdarza im się zupełnie stracić kontakt z rzeczywistością oraz wydarzeniami, które mają miejsce tu i teraz. 

Ryby to introwertycy 

W opozycji do ekstrawertycznych znaków zodiaku, Ryby plasują się wśród introwertyków. To oznacza, że często są wycofane, a nawiązanie przyjaźni i bliskich kontaktów z innymi ludźmi zajmuje im więcej czasu. Jednak gdy już tak się stanie, te relacje mają szansę przetrwać do końca życia.  

Ryby są nieco przewrażliwione 

A zdaniem niektórych - nawet bardzo przewrażliwione. Ten znak zodiaku najbardziej ceni sobie szczerość i empatię, a nic nie rani go tak, jak źle dobrane słowa. Ponadto Ryby niejako absorbują energię, która je otacza. Złe fluidy momentalnie negatywnie wpływają na ich samopoczucie.  

Ryby chcą być lubiane przez wszystkich 

Ponieważ osoby urodzone pod tym znakiem mają bardzo wrażliwą naturę, źle znoszą odrzucenie i nie radzą sobie w sytuacji, gdy ktoś nie pała do nich sympatią. Z tego względu mają tendencję do adaptowania swojego zachowania względem ludzi, którzy ich otaczają. Niektórzy postrzegają to jako nieszczerość, ale to nieprawda. Ryby po prostu chcą, żeby wszyscy je polubili i zrobią wszystko, żeby tak się stało.  

Zobacz również: Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”

Polecane wideo

Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza?
Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza? - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
Gość (Ocena: 5) 06.08.2021 00:01
Co za bzdury
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2021 13:04
Ryby nie sa zmienne i elatyczne. Osoby spod znaku ryb sa po prsotu wredne i nie warte zaufania. Nazwijmy rzecz po imieniu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2021 02:49
Moja siostra jest spod znaku Ryb. Napisać, że jest po*****to mało.
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 12.06.2021 23:41
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu.. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika090
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 12.06.2021 14:14
Racja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie