Znaki zodiaku, które mają problem z wiernością. W związku bardzo trudno im zaufać

Lepiej uważać na tych partnerów!
Znaki zodiaku, które mają problem z wiernością. W związku bardzo trudno im zaufać
fot. Unsplash (@drowned_reverie)
21.08.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie da się ukryć, że wierność i zaufanie to absolutne podstawy każdego udanego związku. Istnieją jednak osoby, które bliską relacją lubią się po prostu bawić... i mocno wykorzystują niczego nieświadomego partnera. Wolą eksperymentować i korzystać z życia, zamiast stabilizować się czy zakładać rodzinę. 

Zobacz również: Monogamia? Nie, dziękuję. Te znaki zodiaku stawiają na wolność i eksperymentowanie

Wygląda na to, że układ gwiazd w dniu naszych narodzin ma ogromny wpływ na naszą osobowość. A co za tym idzie, może zdradzić wiele na temat tego, jak zachowujemy się w związku z drugą osobą. 

Poniższe znaki zodiaku są zdolne do szalonej miłości, ale bycie z nimi jest trochę jak nieustanna jazda bez trzymanki. Nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać, ani kiedy niespodziewanie się ulotnią.

Znak zodiaku a wierność w związku

Wodnik

Ten znak zodiaku jest niczym ekscentryczny, wolny duch. Chociaż marzy mu się bratnia dusza u boku, to jednak potrzebuje też dużo czasu w samotności. Bardzo ceni sobie niezależność i granice.

Tak bardzo pragnie wolności, że ma poczucie, iż stały związek mocno go ogranicza. Czasami ciężko zrozumieć, czego właściwie oczekuje od relacji. Dodatkowo szybko się zakochuje i równie szybko potrafi wystraszyć się zobowiązań. To może być bolesne i uciążliwe dla partnera.

Bliźnięta

Urodzeni na przełomie maja i czerwca to prawdziwi podrywacze. Mają wyjątkowy urok osobisty, a w rozmowie są bardzo przekonujący i zazwyczaj osiągają zamierzony cel. Tak samo, jak lubią flirtować z innymi, są spragnieni komplementów i pochwał.

Łatwo być zazdrosnym o takiego partnera w towarzystwie. On z kolei nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Rutyna nudzi ich i niepokoi, stąd co jakiś czas szukają sobie nowych wrażeń

Waga

Magnetyczna Waga z łatwością przyciąga partnerów, ale nie szuka niczego na stałe. Zwykle szybko się nudzi i zakochuje w kimś zupełnie innym. Chociaż ma szerokie horyzonty i potrafi rozmawiać dosłownie o wszystkim, tak komunikacja w kwestii uczuć jest dla niej zagadką. 

Nieustannie potrzebuje intensywnych emocji, dlatego zwykle po cichu się ulatnia, zostawiając drugą połówkę samotną i rozczarowaną. 

Strzelec

Nie warto wiązać nadziei z kimś spod znaku Strzelca. Ten znak chociaż jest romantyczny w słowach, nie popiera tego działaniem. Zależy mu na przyjemności i doświadczaniu niesamowitych wrażeń

Strzelce mają wysoko postawioną poprzeczkę, więc potrafią nieustannie krytykować partnera, aby sprostał ich oczekiwaniom. Jeśli frustracja trwa zbyt długo, nie mają problemu, aby pocieszyć się w ramionach kogoś innego. Te osoby mogą z łatwością zdradzić, nie oglądając się za siebie!

Zobacz również: Znaki zodiaku, które zdecydowanie nie powinny mieszkać pod jednym dachem

Polecane wideo

Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć
Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie