Twój związek może nie przetrwać dzisiejszego dnia. Wszystko z powodu złowieszczego wpływu Księżyca

Rozstanie dosłownie wisi w powietrzu.
Twój związek może nie przetrwać dzisiejszego dnia. Wszystko z powodu złowieszczego wpływu Księżyca
Fot. Unsplash
26.05.2021

Dziś na niebie nad naszymi głowami rozegra się wyjątkowy spektakl z Księżycem w roli głównej. Znajdzie się w pełni, a jednocześnie w perygeum swojej orbity, czyli punkcie, który znajduje się najbliżej naszej planety. Jakby tego było mało, dojdzie jeszcze do całkowitego zaćmienia Księżyca. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Taka majowa pełnia Księżyca jest zwana kwiatową, a to za sprawą kwitnących bujnie roślin. Z kolei gdy nasz naturalny satelita znajduje się najbliżej Ziemi, mowa o superksiężycu. Tego wieczora będzie się wydawał wyjątkowo wielki i jasny, i nic dziwnego, bo w przypadku tego zjawiska do naszej planety dociera aż o 30 proc. więcej światła odbitego od Srebrnego Globu. 

Ta niezwykła kumulacja wydarzeń związanych z Księżycem nie pozostanie bez wpływu na nasze samopoczucie i emocje. Astrologowie ostrzegają, że Pełnia Kwiatowego Księżyca może okazać się ostatnim wspólnym dniem dla wielu par, ponieważ fala rozstań wisi w powietrzu. 

Pełnia Kwiatowego Księżyca przynosi groźbę rozstania dla par

Fot. Unsplash.com

Pełnia Kwiatowego Księżyca przynosi groźbę rozstania dla par 

O złowieszczym wpływie superksiężyca donosi m.in. australijska astrolożka Rose Smith. Wskazuje też, jakie osoby są na niego narażone w największym stopniu. 

W tym okresie wiele związków się rozpadnie. Wszystkie znaki zodiaku odczują ten wpływ Księżyca, ale w największym stopniu odczują go znaki, których żywiołem jest ogień. Strzelce i inne znaki ognia poczują impuls do uwolnienia się z toksycznych sytuacji i związków 

- mówiła ekspertka w rozmowie z portalem news.com.au. 

Astrolożka dodała, że podczas Pełni Kwiatowego Księżyca możemy odczuwać zwiększone napięcie oraz nie do końca panować nad emocjami. 

Pełnia Księżyca ogólnie ma to do siebie, że wydobywa z nas pewne szaleństwo, ale tym razem powinniśmy spodziewać się go jeszcze więcej niż zwykle. Może to mieć związek z napięciem emocjonalnym.  

Chociaż niepokojący wpływ superksiężyca mają odczuć wszystkie znaki zodiaku, bez wyjątku, ekspertka ma nieco lepszą wiadomość dla osób, których żywiołem jest woda, czyli wszystkich urodzonych pod znakiem Raka, Skorpiona i Ryb. One wyjdą z tej księżycowej kumulacji względnie bez szwanku. 

Zobacz również: Uważaj na te daty w 2021 roku. Nieszczęście wisi w powietrzu

Polecane wideo

Jej zniewalająca uroda przyćmiła całą Eurowizję. Kim jest Stefania Liberakakis?
Jej zniewalająca uroda przyćmiła całą Eurowizję. Kim jest Stefania Liberakakis? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.17 / 5
Blld (Ocena: 5) 27.05.2021 08:51
Niekoniecznie, jestem strzelcem, mam nieodpartą ochotę na wywlekanie brudów. Co lepsze, historii nieistotnych, przepracowanych, szukanie problemów tam gdzie ich nie ma. Coś w tym jest
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 26.05.2021 15:02
Robiłaś kiedyś gałkę przy świetle księżyca?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2021 12:21
Co za pierdoły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie