„Taka kombinacja nie wydarzyła się od 10 lat”. Zbliża się wyjątkowe kosmiczne wydarzenie, którego nie możesz przegapić

Astrolodzy przewidują, że czeka nas „magiczne lato miłości”.
„Taka kombinacja nie wydarzyła się od 10 lat”. Zbliża się wyjątkowe kosmiczne wydarzenie, którego nie możesz przegapić
Fot. Unsplash
13.05.2021

Wiele osób wierzy w to, że pewne kosmiczne wydarzenia nie pozostają bez wpływu na nasze życie tu, na Ziemi. Przekonują, że ruchy planet i innych ciał niebieskich wyzwalają energię, która oddziałuje na nasze samopoczucie, może zapewnić nam powodzenie w pewnych sprawach albo odwrotnie - przynieść niespodziewanego pecha. 

Zobacz również: Trzynasty znak zodiaku. Ujawniamy całą prawdę o Wężowniku

O takim niezwykłym oddziaływaniu kosmosu przekonują również astrolodzy. Ich zdaniem już w najbliższych dniach będziemy odczuwać wyjątkowo korzystną energię. Ma to związek z kosmiczną kombinacją, która ostatni raz wydarzyła się 10 lat temu. Takiej okazji nie można przegapić. 

Astrologia. Nadchodzi jedno z najważniejszych wydarzeń 2021 rokuFot. Unsplash

Astrologia. Nadchodzi jedno z najważniejszych wydarzeń 2021 roku 

Już dziś, czyli 13 maja Jowisz znajdzie się w znaku Ryb. Jak wyjaśnia Narayana Montúfar z portalu astrology.com, jest to tranzyt, na który czekali wszyscy astrolodzy. Dlaczego jest tak istotny? 

Zdaniem astrolożki Madi Murphy, energia Jowisza w Rybach jest jak “anioł stróż, wróżka chrzestna i słoneczny dzień na festiwalu muzycznym połączone w jedną całość”. Przewiduje, że dzięki temu tranzytowi czeka nas “magiczne lato miłości”. Jowisz w znaku Ryb zapewnia niezwykle harmonijny tranzyt, który wniesie do naszego życia wiele ekscytacji i rzuci nowe światło na różne sprawy. Będzie to czas wielkiego optymizmu, ponieważ Jowisz uchodzi za planetę szczęścia, a Ryby są związane przede wszystkim z kreatywnością, duchowością i intuicją. 

Ale to nie wszystko. Taki kosmiczny układ będzie sprzyjał również związkom i miłości. To dlatego, że Ryby, których żywiołem jest woda, uchodzą za jeden z najbardziej emocjonalnych i wrażliwych znaków zodiaku. W tym czasie będziemy w wyjątkowo dobrym kontakcie ze swoimi emocjami, a wyrażanie uczuć stanie się łatwiejsze. To może zaowocować nawiązaniem wyjątkowej, romantycznej relacji. 

Zobacz również: Uważaj na te daty w 2021 roku. Nieszczęście wisi w powietrzu

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na maj
Horoskop MIŁOSNY na maj - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie