Kobiety urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy muszą uważać. Nad ich głową wisi rozstanie

Lepiej miejcie się na baczności!
Kobiety urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy muszą uważać. Nad ich głową wisi rozstanie
fot. Unsplash (Arun Sharma, Ioan Roman)
11.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Należy do żywiołu Ognia a patronuje mu Jowisz. Zawsze pomiędzy ludźmi, pełny siły i witalności. Trzeba zgodzić się z tym, że ma w życiu mnóstwo szczęścia. Jaki jest w miłości?

Zobacz również: Jeśli urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, masz bojowe zadanie na wiosnę. Pora na życiową zmianę!

Choć atrakcyjny, to szybko się nudzi i szuka dodatkowych wrażeń. Lubi, kiedy dookoła dużo się dzieje. Domyślasz się, o kim mowa? Kobiety spod tego znaku zodiaku muszą mieć się na baczności. 

Horoskop na maj 2021: Strzelec

Majowy horoskop zapowiada dla kobiet urodzonych pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia złe wieści. Osoby urodzone pod dziewiątym znakiem astrologicznym są impulsywne i rzadko analizują sytuację. 

Tymczasem zodiakalny Strzelec może mieć w maju sporo problemów. Jego nastrój zacznie gwałtownie spadać. Głównymi czynnikami okażą się stres razem z długotrwałym przemęczeniem.

Zanim podejmie decyzje o dłuższej przerwie dla siebie, zacznie to rodzić problemy w bliskiej relacji. Z tego powodu może nawet otrzeć się o rozstanie. A to wszystko będzie skutkiem presji otoczenia, której ulegał przez ostatnie miesiące.

Strzelec zbyt długo dusił w sobie narastającą złość oraz niezrozumienie przez innych i wyobcowanie. O kłopotach nie rozmawiał nawet z ukochaną osobą, przez co partner nie mógł do niego dotrzeć. 

Jego frustracja znajdzie ujście właśnie z końcem maja. Bliscy muszą uważać na ten wylew negatywnych emocji, ale mają też za zadanie wreszcie go zrozumieć. 

Panie spod znaku Strzelca powinny kontrolować jednak swoje zachowanie i nie dopuścić do sytuacji, w której swój żal przeleją na ukochanego i np. zaczną go krytykować czy poniżać, ponieważ on tym razem może tego nie wytrzymać.

Warto przyznać się do osobistego kryzysu i poszukać pomocy. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które panicznie boją się bliskich relacji. Po prostu znikają bez śladu

Polecane wideo

Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć
Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie