Właścicielki tych znaków zodiaku - miejcie się na baczności. W tym tygodniu w Waszym życiu może pojawić się...

Astrologowie mają dla Was ostrzeżenie.
Właścicielki tych znaków zodiaku - miejcie się na baczności. W tym tygodniu w Waszym życiu może pojawić się...
Fot. Unsplash
05.05.2021

Astrologowie przekonują, że pewne kosmiczne wydarzenia mają istotny wpływ na nasze życie tu, na Ziemi. Analizując ruchy planet i innych ciał niebieskich są w stanie przewidzieć, co czeka nas w najbliższych dniach czy też miesiącach.  

Zobacz również: Horoskop MIŁOSNY na maj

Zdaniem ekspertów w tym tygodniu znajdziemy się pod wpływem Merkurego, planety związanej z komunikacją i wszelkiego rodzaju wymianą. Astrologowie przewidują, że dla trzech znaków zodiaku może to oznaczać nieoczekiwaną wizytę. W ich życiu może pojawić się były partner. Kto powinien mieć się na baczności? 

Horoskop: do których znaków zodiaku odezwie się były facet?

Fot. Unsplash.com

Horoskop: do których znaków zodiaku odezwie się były facet?

Byk 

Początek maja to twój czas - Słońce znajduje się w twoim znaku zodiaku i obdarza cię wyjątkową energią, która sprawia, że czujesz się wyjątkowo atrakcyjna i pewna siebie. A to działa jak magnes i przyciąga do ciebie nie tylko nowych adoratorów, ale także duchy przeszłości. W tym tygodniu zwykłe wyjście z domu może zaowocować spotkaniem z osobą, z którą niekoniecznie chcesz odnowić kontakt. Chodzi o byłego partnera, który przysporzył ci wiele cierpień, ale o którym ostatecznie na szczęście udało ci się zapomnieć. Nie daj się zwieść jego uśmiechom i komplementom – pewne znajomości powinno zostawić się daleko za sobą. 

Bliźnięta 

W tym tygodniu twój znak zodiaku znajdzie się pod silnym wpływem Wenus, czyli planety miłości. To znacznie namiesza w twoim życiu. Niewykluczone, że otrzymasz wiadomość od byłego, który będzie miał ci coś ważnego do powiedzenia. A przynamniej będzie tak twierdził. Jeśli ciekawość weźmie w górę i dasz się namówić na spotkanie to może szybko wymknąć się spod kontroli. Czy na pewno chcesz znów leczyć złamane serce? 

Panna 

Jeśli w ostatnim czasie w twoich myślach pojawiał się jeden z twoich eks, to żaden przypadek. W ten sposób Wszechświat próbował ci powiedzieć, że być może wasza relacja wcale nie zakończyła się na dobre. Teraz jest najlepszy czas, żeby się o tym przekonać. Media społecznościowe staną się świetnym pretekstem do rozmowy. Postaraj się delikatnie wybadać teren. Być może okaże się, że ten facet zasługuje na drugą szansę? 

Zobacz również: Ciągle śni ci się twój eks? Wiemy, co to oznacza

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.05.2021 03:53
Nie ma szans!a pojawia sie ostatnio zbyt czesto w moim zyciu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie