Zbliża się najszczęśliwszy dzień tej wiosny. Koniecznie zakreśl tę datę w kalendarzu

Wykorzystaj jej energię, bo taka okazja prędko się nie powtórzy.
Zbliża się najszczęśliwszy dzień tej wiosny. Koniecznie zakreśl tę datę w kalendarzu
Fot. Pexels.com
30.05.2021

Wraz ze zbliżającym się początkiem nowego roku astrologowie analizują, jakie szczególne wydarzenia kosmiczne będą miały miejsce w ciągu następnych 12 miesięcy. Uważnie śledzą ruchy planet i układy różnych ciał niebieskich. Na tej podstawie są w stanie określić m.in. które daty w nowym roku będą pomyślne, a na które lepiej uważać. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Z takich obliczeń wynika, że właśnie zbliża się najszczęśliwszy dzień tej wiosny. Koniecznie zakreśl tę datę w kalendarzu, bo właśnie wtedy wyzwoli się wielka kosmiczna energia, z której żal byłoby nie skorzystać. 

Najszczęśliwsza data wiosny 2021. To wyjątkowy dzieńFot. Pexels.com

Najszczęśliwsza data wiosny 2021. To będzie wyjątkowy dzień 

Zdaniem ekspertów najbardziej pomyślną datą tej wiosny będzie 8 maja, który wypada w sobotę. Ma to związek z bardzo sprzyjającym układem planet. Wenus znajdzie się w znaku Byka, a Jowisz – w znaku Wodnika. Jaki wpływ ta kosmiczna choreografia będzie miała na nas? 

Wenus jest planetą utożsamianą przede wszystkim ze związkami, przyjaźnią, a także jednością i kreatywnością. Z kolei energia Jowisza pozytywnie wpływa na rozwój i optymizm. 8 maja będzie zatem idealnym dniem na to, aby celebrować relacje z najbliższymi. Może to dobra pora, aby powiedzieć komuś o swoich uczuciach? Możesz być naprawdę pozytywnie zaskoczona reakcją drugiej osoby. 

Ale relacje z innymi to tylko jeden aspekt, w którym wszystko będzie układać się pomyślnie. Drugim z nich jest kariera zawodowa. Dzięki opiekuńczemu wpływowi Jowisza okolice 8 maja to idealny czas na to, aby popracować nad samorozwojem oraz rozwinąć plany i pomysły, które od dawna chodziły ci po głowie. Poczujesz przypływ kreatywności, a jeśli podzielisz się z innymi twoimi projektami może się okazać, że czeka cię chór pochwał.  

Zobacz również: Poniedziałek najgorszym dniem tygodnia? Nic bardziej mylnego. Zbadano, kiedy mamy wyjątkowo zły nastrój

Polecane wideo

Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!”
Na Netflixie pojawiła się prawdziwa piękność. Mężczyźni: „Nierealna!” - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.29 / 5
gość (Ocena: 1) 30.05.2021 22:09
Z taką wielką dupą jak na zdjęciu to fak.
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 30.05.2021 22:00
Teraz nam piszecie to..chyba wam się zegarki nie przestawiły hehe..już 30 maja a ja to czytam,nie wierzę że już przegapiłam ten dzien,no cóz bardzo mi przykro...hehehe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2021 19:15
Ktoś tu nie ma poczucia czasu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2021 18:45
Dokaldnie tak samo pomyslalam jak wy dziewczyny. PRzez chwile zglupialam, ze moze ja zapomnialam jaka mamy dzisiaj date. Pojebalo ich zupelnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.05.2021 09:15
Serio? 30 mają publikujecie materiał mówiący o skorzystaniu z energi 8 maja. Czytaliście to przed publikacja?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie