Znaki zodiaku, które zdecydowanie nie powinny mieszkać pod jednym dachem

Takich współlokatorów czeka wiele niepotrzebnych spięć.
Znaki zodiaku, które zdecydowanie nie powinny mieszkać pod jednym dachem
Fot. Unsplash (Guillaume Bleyer)
02.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Mogłoby się wydawać, że wspólne mieszkanie stanowi wspaniałe zwieńczenie każdego związku. Często wyobrażamy sobie romantyczną sielankę, choć rzeczywistość potrafi brutalnie zburzyć tę wizję. 

Zobacz również: Teoria 7 związków w astrologii: Czy ta relacja to Twoje przeznaczenie?

Aby uniknąć zbędnych konfliktów, warto zdać się w tej kwestii na astrologię. Ta dziedzina wyraźnie wskazuje, które znaki zodiaku zdecydowanie nie powinny zostawać współlokatorami.

Jakie pary mogą spodziewać się trudności płynących z życia pod jednym dachem? 

Znaki zodiaku, które nie powinny ze sobą mieszkać

Baran & Byk

Te dwa przeciwstawne temperamenty mogą spodziewać się w domu prawdziwego wybuchu. Byk jest ostoją spokoju, podczas gdy Barana ciągle roznosi energia. Bez konsultacji z partnerem, Baran zaprosi do mieszkania znajomych i urządzi fantastyczne przyjęcie. Nawet nie wpadnie na to, że Byk może nie być z tego powodu zadowolony i... nie przepada za niespodziankami. Pod względem komunikacji te dwa znaki zodiaku to prawdziwa katastrofa. Od razu lepiej darować sobie ten pomysł. 

Wodnik & Rak

Te dwie osobowości najbardziej dzieli podejście do spraw finansowych. Kłótnie o pieniądze to będzie w ich domu norma. Podczas gdy Rak skrupulatnie odkłada oszczędności na szczytny cel i planuje wydatki, Wodnik lekką ręką wydaje je na przyjemności. W końcu Rak będzie miał dość ponoszenia całej odpowiedzialności w związku i ratowanie Wodnika w kryzysie. Takie spięcia mogą nawet doprowadzić do rychłego rozstania. 

Panna & Ryby

Romantyczne i marzycielskie Ryby żyją często w świecie swoich fantazji. Ciągła kontrola i narzucanie obowiązków przez Pannę mogą z czasem mocno je przytłoczyć. Panna za to czuje, że wszystko jest stale na jej głowie i musi organizować im wspólne życie. Ryby wkrótce zaczną dusić się w takiej zaplanowanej w każdym aspekcie przestrzeni, a Panna zrezygnuje z roli ich "opiekuna".

Zobacz również: Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują❣

Źródło: Ofeminin

Polecane wideo

Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć
Te znaki zodiaku odkochują się w mgnieniu oka. Nie można być pewnym ich uczuć - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 2) 13.06.2021 07:47
Najważniejsze to stworzyć potrzebę, żeby uzasadnić tego typu artykuły. Nieważne czy tak jest czy nie. Każdy jest kowalem własnego losu i są różne osoby spod tego samego znaku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.05.2021 18:30
Ja rak nie jestem w stanie nic zaoszczędzić więc no to ma sens XD
odpowiedz
Inga (Ocena: 5) 03.05.2021 13:52
Nie wierzę w takie rzeczy, bo nie powinnam mieszkać z własnym mężem. A kupiliśmy ostatnio mieszkanie w Rowach, Apartamenty Lubicz więc mogłoby być ciężko. Za dużo kasy włożyliśmy :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2021 21:32
A ja rak żyłam z wodnikiem przez kilka lat i było super, może dlatego że jesteśmy kobietami, mieszkało się nam świetnie i cały czas mamy kontakt
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2021 11:52
Baran i byl.. a co ciekawe spotykalam sie z bykiem i bylo wprost przeciwnie , to byk byl pelen energi a ja baran kompletny introwertyk
odpowiedz

Polecane dla Ciebie