Jeśli urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, masz bojowe zadanie na wiosnę. Pora na życiową zmianę!

Co powinnaś zrobić dla siebie w pierwszej kolejności?
Jeśli urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, masz bojowe zadanie na wiosnę. Pora na życiową zmianę!
fot. Unsplash (Nate Johnston, Letícia Pelissari)
12.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Każda z nas zdaje sobie sprawę, które obszary jej życia wymagają poprawy, a przynajmniej lekkiego remontu. Cały czas jednak odkładamy ważniejsze zmiany na "ten idealny moment", który nigdy nie nadchodzi. Tymczasem to właśnie wiosna jest idealnym czasem na detoks i zmianę nawyków.

Zobacz również: Rozpoczął się nowy rok astrologiczny. Co to oznacza dla Twojego znaku zodiaku?

Niektóre znaki zodiaku będą potrzebowały teraz szczególnie zatroszczyć się o siebie. Jeśli nie zwrócą się w stronę swoich potrzeb, mogą stracić odporność i coraz gorzej się czuć.

Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie fizyczne oraz psychiczne, a jeśli nie zadbasz o te filary, nie będziesz mogła zaoferować czegoś wartościowego nikomu innemu. Co więcej, Twoje plany prywatne i zawodowe posypią się. 

Co powinnaś zrobić teraz dla siebie w pierwszej kolejności? Przeczytaj nasz wiosenny horoskop. 

Znaki zodiaku: zmiany na wiosnę

Waga

Żegnając się z zimą, nie zapomnij o odpowiednim nawodnieniu. Może to być woda, ziołowa herbata, albo owocowy koktajl własnego autorstwa. Ważne, aby robić to systematycznie, dlatego najlepiej ustaw sobie przypomnienie w telefonie lub zainstaluj specjalną aplikację. Nagle poczujesz solidne oczyszczenie i przypływ energii do działania

Do tego dodaj trucht lub szybki marsz po lesie, przynajmniej 20 minut dziennie. Pomyśl, o jakiej porze dnia czujesz się najbardziej senna, i zamiast parzyć kolejną kawę, wyjdź się przewietrzyć. To absolutne minimum, które powinnaś zrobić teraz dla swojego zdrowia. Twój przemęczony organizm wręcz woła o pomoc! Posłuchaj go wreszcie i zajmij się sobą, zamiast myśleć tylko i wyłącznie o innych.

Strzelec

W tym roku Strzelec walczy o tytuł tytana pracy. Jeśli dodamy do tego siedzenie przy biurku przez ponad połowę dnia, nic dziwnego, że jego kondycja spadła do minimum. Martwisz się ostatnio o swój wygląd? Zastanów się, jakie dawne nawyki sprawiały, że czułaś się o wiele lepiej.

Nie musisz robić wyprawy na siłownię, aby nieco rozruszać ciało. Wystarczy mata, kawałek czystej podłogi i ulubiony trening na Youtubie. Zamiast zajadać stres słodkimi przekąskami, postaw na owoce i warzywa w słupkach. Smacznego!

Panna

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy poczujesz znaczny spadek energii. Przesilenie wiosenne i gwałtowna zmiana temperatury będą mocno dawały się we znaki. Może pojawić się bezsenność. 

Przede wszystkim powinnaś skoncentrować się na lekkiej, oczyszczającej diecie i ulubionej formie detoksu: wyciskany sok z selera naciowego, woda z imbirem i cytryną o poranku, a może napar z pokrzywy, dobry dla włosów i paznokci? Zrezygnuj z alkoholu i kalorycznego jedzenia na wynos.

Ryby

Wrażliwe Ryby zapragną spędzać pod ciepłym kocem całe dnie i pomimo wiosny, odczują strasznego doła. Skutki przesilenia może jednak załagodzić właściwa suplementacja. Rybom żyjącym w dużym stresie zdecydowanie brakuje magnezu oraz potasu. Powinny przy tym ograniczyć spożywanie kawy.

Na ich organizm świetnie zadziałają ćwiczenia i kontakt z ludźmi. Nawet, gdy dopada je chandra, nie powinny uciekać od kontaktu. Bardzo dobrym krokiem będą również wiosenne porządki. Czysta przestrzeń wokół oczyści ich umysł ze złej energii i zmotywuje do dalszej pracy.

Zobacz również: Kobiety spod tych 4 znaków zodiaku mają najsilniejszy charakter. Doskonale radzą sobie z przeciwnościami losu

Polecane wideo

Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza?
Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.04.2021 00:15
Jestem panną i trafiliście świetnie. 😂 właśnie od zmiany czasu mam zarąbiste problemy z zasypianiem, jak wcześniej zasypiałam ok.22 to teraz zasypiam ok.4, w dodatku aktualnie alkohol i jedzenie na wynos to mój jeden z większych problemów. Strzał w 10!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie