Kobiety spod tych znaków zodiaku nie potrafią wybaczać. Są pamiętliwie i latami chowają urazę

To wyjątkowo trudne przypadki. Samo słowo "przepraszam" nie wystarczy.
Kobiety spod tych znaków zodiaku nie potrafią wybaczać. Są pamiętliwie i latami chowają urazę
fot. Unsplash (Joshua Rondeau, Ali Pazani)
09.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Na pewno masz wśród znajomych kogoś, kto po prostu nie zna się na żartach i często obraża. Dystans do siebie czy wybaczanie często zależy od naszej natury, a jak wiadomo, na osobowość duży wpływ ma układ gwiazd w dniu naszych narodzin.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które panicznie boją się bliskich relacji. Po prostu znikają bez śladu

Wśród kobiet o tych znakach zodiaku na pewno znajdziesz te najbardziej pamiętliwe. Takie, którym trudno wybaczyć nie tylko zdradę, a także długo chowają w sobie urazę.

W tym wypadku zwykłe "przepraszam" nie wystarczy. Uważaj, bo mogą zemścić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Jesteś wśród nich?

Znaki zodiaku, które nie umieją wybaczać

Wodnik (20.01-18.02)

Kiedy Wodnik raz straci do kogoś zaufanie, bardzo ciężko jest je odbudować. Można powiedzieć, że traci się je na zawsze. Nawet, jeśli desperacko będziesz próbował zadośćuczynić swoje przewinienie. 

Najlepiej po prostu otwarcie przyznać mu się do winy i przeprosić za błąd. Jeśli szczerze opowiesz o swoich uczuciach, być może wasz kontakt się nie urwie, jednak on nigdy o tym nie zapomni.

Baran (21.03-19.04)

Kobieta spod znaku Barana bywa egoistką, która często zwraca uwagę na własny interes. Jeśli słodka zemsta sprawi jej przyjemność i da satysfakcję, nie będzie dłużej się zastanawiać. 

Jeżeli uzna, że warto się pogodzić, bo to się jej opłaci, pierwsza wyciągnie rękę. Nie licz jednak na jej dobre intencje. To trudna zawodniczka podczas negocjacji i... straszny uparciuch. 

Waga (23.09-22.10)

Jak przystało na Wagę, dla tej pani najważniejsza jest sprawiedliwość. Chłodna i wyrachowana oceni dokładnie sytuację, i jeśli na to zasłużyłeś, nie zaznasz jej przebaczenia. 

Odnosi się to nie tylko do sytuacji w związku z partnerem, ale również spraw finansowych czy zawodowych. Tej kobiecie lepiej nie podpadać, bo szybko wyciągnie odpowiednie konsekwencje

Skorpion (23.10-21.11)

Ten znak zodiaku tak bardzo boi się odrzucenia i zranienia, że wręcz ucieka przed wszelką konfrontacją. Potrafi zaboleć go nawet inaczej zinterpretowane słowo. Wtedy zamyka się w swojej twardej skorupie i zupełnie traci zaufanie oraz litość dla drugiej strony. 

Skorpiony najbardziej na świecie boją się zdrady ze strony partnera. Nie tylko będą analizować latami, dlaczego to się stało, ale zamiast szukania zemsty, znacząco spadnie ich samoocena. 

Zobacz również: Kobiety spod tych 4 znaków zodiaku mają najsilniejszy charakter. Doskonale radzą sobie z przeciwnościami losu

Polecane wideo

Blogerka sprawdziła, jak przekłamują lustra w popularnych sieciówkach. Będziesz w ciężkim szoku
Blogerka sprawdziła, jak przekłamują lustra w popularnych sieciówkach. Będziesz w ciężkim szoku - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.05.2021 10:58
GDZIE JEST LEW?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2021 18:44
Nie będę oryginalna-Waga
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2021 21:21
opis idealny jestem waga ,mam ogólnie przerąbane nawet nich próbuje żebym wybaczyła .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2021 23:24
Jestem Wagą, opis idealny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie