Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują❣

Sprawdź, czy Ty i Twój ukochany tworzycie dobrany duet!
Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują❣
Fot. Unsplash (Daria Shvetsova & Edward Eyer)
21.03.2021

Z horoskopami jest tak, że mało kto w nie wierzy, ale większość osób… czyta je namiętnie. Z różnych powodów. Dla śmiechu, dla zabawy, z ciekawości. To, jakiego dnia przyszłaś na świat może nie do końca determinuje twój kolejny tydzień, czy miesiąc, ale zdecydowanie ma wpływ na cechy twojego charakteru. I właśnie dlatego powinnaś sprawdzić, jaki znak zodiaku stworzy wraz z twoim duet idealny.

Zainteresowana? Startujemy. Oto miks 12 znaków zodiaku i ich drugich połówek!

Polecamy także: Faceci, których nie da się usidlić. Jakie znaki zodiaku nie chcą brać ślubu?

Jakie znaki zodiaku najbardziej do siebie pasują?

Rak i Ryby

Dla tych dwóch znaków zodiaku naturalnym środowiskiem jest woda. Nic zatem dziwnego, że tak doskonale się ze sobą dogadują. Ich emocjonalna więź jest silna i ma trwałe fundamenty. Osoby spod znaku Raka i Ryb są bardzo pewne siebie, dlatego ich magnetyzm działa tutaj obopólnie. Rozumieją się bez słów i wiedzą, że zawsze mogą na siebie wzajemnie liczyć.

Lew i Strzelec

Doskonale wiedzą, czego chcą od życia i od związku. Namiętni, angażują się we wszystko na 100%. I dlatego nigdy się nie nudzą w swoim towarzystwie. Nie ma między nimi nieporozumień, skrywanego żalu, problemów zamiatanych pod dywan. Tę dwójkę łączy wyjatkowa więź i zamiłowanie do zabawy. Dlatego otoczenie tak bardzo lgnie do tej pary.

Baran i Wodnik

W przypadku tych dwóch znaków zodiaku nigdy nie następuje ten krępujący moment, kiedy jakieś wydarzenie czy przeżycie jest „zbyt ekstremalne”. Zarówno Baran, jak i Wodnik uwielbiają, kiedy dużo się dzieje – nie tylko poza sypialnią, ale także w niej. Kochają testować nowe rzeczy i smaki. Nie chcą tego jednak robić w pojedynkę, ponieważ świetnie bawią się w swoim towarzystwie, tworząc zgrany team.

miłość znaki zodiaku

Fot. iStock

Panna i Byk

Związek osób spod znaku Panny i Byka jest spokojny i trwały. Twardo stąpają po ziemi, jasno mówią o swoich oczekiwaniach. Są przy tym szczerzy i hojni, zwłaszcza w sferze emocjonalnej. Uwielbiają otaczać ukochanych bliskością i tego samego oczekują od drugiej połówki. Tym duetem trudno zachwiać.

Waga i Bliźnięta

Tym, co przyciąga te dwa znaki zodiaku do siebie, jest inteligencja. Waga i Bliźnięta kochają intelektualne, pełne pasji rozmowy. Wygląd drugiej połówki nie kręci ich tak bardzo, jak właśnie umysł. Oboje stawiają na rozwój, więc doskonale czują się w swoim towarzystwie. Cenią sobie przy tym spokój i harmonię, więc ich związek jest trwały i bardzo stabilny.

Skorpion i Rak

Czasami związek dwóch zdecydowanych, namiętnych i pełnych pasji osób nie ma szans na przetrwanie. Ale w przypadku Skorpiona i Raka to może się udać. Te dwa znaki zodiaku oddziałują na siebie wzajemnie, przez co odczuwają silny pociąg. W tym związku nie ma nudy. Jest za to miłość i są emocje.

miłość znaki zodiaku

Fot. iStock

Strzelec i Baran

Ta para to istna mieszanka wybuchowa. Oboje mają niespożytą energię, którą w równym stopniu wnoszą do związku. To dlatego tak świetnie się ze sobą dogadują i tak ich do siebie ciągnie. Kochają w sobie wzajemnie entuzjazm i optymizm. Razem przetrwają niejedną burzę.

Byk i Rak

Te dwa znaki zodiaku są niczym połówki jabłka. Doskonale się rozumieją, i to bez słów. Byk i Rak są bardzo emocjonalni, choć ogromną wagę przywiązują także do bliskości i fizyczności. Każde z nich wie, jak komplementować ukochaną osobę i w jaki sposób sprawiać jej drobne przyjemności. Związek traktują bardzo poważnie, dlatego trudno jest wejść między nich. Są dla siebie wsparciem, najlepszymi przyjaciółmi, wymarzonymi kochankami.

Bliźnięta i Wodnik

Zwariowani, spontaniczni, żądni emocji. Bliźnięta i Wodnik tworzą zgrany duet, zwłaszcza jeśli chodzi o przygody i podróże. „Jedziemy jutro w Himalaje?” „Czemu nie!”. Dla tych znaków zodiaku nie ma rzeczy niemożliwych. W tym związku jest jednak także poszanowanie dla prywatności drugiej połówki. Nikt nie czuje się stłamszony czy inwigilowany. Szacunek do ukochanej osoby jest na pierwszym miejscu.

W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Oto PLUSY i MINUSY Twojej osobowości!

miłość znaki zodiaku

Fot. iStock

Koziorożec i Byk

Chemia między tymi znakami zodiaku jest wręcz namacalna. Ciągnie ich do siebie tak mocno, że nie są w stanie wytrzymać bez ciągłych spojrzeń i dotyku. Namiętność aż iskrzy! Zarówno Koziorożec, jak i Byk kochają być adorowani, dlatego doskonale rozumieją swoje wzajemne potrzeby. Uwielbiają się rozpieszczać i być rozpieszczani.

Wodnik i Bliźnięta

Porozumienie między osobami spod tych znaków zodiaku jest tak ogromne, że… czasem potrafią dokończyć zdanie w identyczny sposób. Czytają sobie w myślach i spełniają swoje zachcianki. Są indywidualistami, ale nie ma to szkodliwego wpływu na ich związek. Tak naprawdę sprawia to, że są sobie jeszcze bliżsi.

Ryby i Skorpion

Oba te znaki zodiaku mają ogromny głód wiedzy na temat potrzeb swojej drugiej połówki. Właśnie dlatego tak dobrze współgrają – bo żadne z nich nie czuje się silniej zaangażowane w związek niż druga osoba. Cenią sobie także intymność. W sypialni tworzą zgrany duet, pełen porywów namiętności.

Polecane wideo

HOROSKOP PTASI: Sprawdź, co data urodzenia mówi o Tobie
HOROSKOP PTASI: Sprawdź, co data urodzenia mówi o Tobie - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.67 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 22.03.2021 19:08
Bliźniaki bawią się dobrze z innymi bliźniakami lub strzelcami. Jestem blizniaczka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2021 11:00
Połączenie Lwa ze Strzelcem to strzał w dziesiątkę. Ja jestem strzelcem i długo byłam sama, ciągle mi czegoś brakowało. Dopiero gdy poznałam mojego Lwa, wiedziałam, że to ten jedyny. Uzupełniamy się idealnie i dajemy dużo swobody. Poza tym jesteśmy z tego samego trygonometryczne i po prostu nadążamy za sobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 21.03.2021 16:19
Jestem Bykiem nigdy nie weszłabym w związek z Panną ani Rakiem. Mam swoje zodiakalne preferencje (zupełnie inne).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2021 12:52
Ja Rak a on skorpion. Nie mogłabym się nie zgodzić. Był to mój pierwszy chłopak, a teraz po prawie 10 latach jest moim życiowym partnerem. Pierwsze przytulenie się z nim, pierwszy seks(do dzisiaj z nikim innym nie kochałam się ) był z nim. Od samego początku było napięcie kiedy nami. Pierwsze lata były bardzo dzikie. Po wspólnym zamieszkaniu i trudach życia codziennego dorosłego człowieka skupiliśmy się na intymności a nie namiętności. Dużo rozmawialiśmy i zasypialiśmy po prostu w objęciach, ale coś ostatnio między nami ponownie zaiskrzyło. W końcu mając ta słynna 30 przestałam wstydzić się siebie i swojego ciała więc zaczęliśmy eksperymentować, a on jest chętny na wszystko co zaproponuje. Więc tak- połączenie tych znaków w moim przypadku jest wręcz wybuchowe jeżeli chodzi o namiętność, ale również i bliskość oraz czułość
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2021 10:59
Baran z wodnikiem to najgorsze polaczenie. Wiem co mowie, nigdy wiecej
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie