Znaki zodiaku, które panicznie boją się bliskich relacji. Po prostu znikają bez śladu

Dla partnerów pozostają prawdziwą zagadką.
Znaki zodiaku, które panicznie boją się bliskich relacji. Po prostu znikają bez śladu
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/248683210658634273, pl.pinterest.com/pin/773634042220836625)
04.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Wszyscy boimy się zranienia, ale mimo to wierzymy, że z tą właściwą osobą uda nam się stworzyć coś wyjątkowego. Są jednak znaki zodiaku, które szczególnie unikają bliskości, w efekcie znikając bez słowa z życia partnera, zanim relacja na dobre się rozkręci. 

Zobacz również: Faceci, których nie da się usidlić: Jakie znaki zodiaku NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBU?

Robią to bez uprzedzenia i dla tych, z którymi cokolwiek ich łączyło, pozostają zagadką. Nawet, jeśli randka była udana i wydawało się, że pasujecie do siebie - nie bierz tego personalnie. Poniższe znaki zodiaku po prostu panicznie boją się zaangażować.

Znaki zodiaku a lęk przed bliskością

Waga

Świadomość Wagi na temat tego, czego naprawdę chce od życia, graniczy niemal z cudem. Choć często wyobraża sobie, jak mogłaby wyglądać jej idealna relacja, to spełnienie osiąga jedynie w fantazjach. Gdy przychodzi do kontaktu z płcią przeciwną, panicznie boi się oceny i skrzywdzenia. 

W konsekwencji ucieka bez wyjaśnień, choć tak naprawdę nie robi tego z powodu partnera, ale samej siebie. W relacji z Wagą potrzeba wiele cierpliwości, a jej samej większego poczucia wartości.

Wodnik

Związek to sztuka kompromisu, a Wodnik nie znosi, kiedy ktokolwiek go ogranicza. W życiu potrzebuje mnóstwo swobody i wolności. Może tworzyć związki, ale tylko krótkotrwałe i dla własnej przyjemności.

Choć swoją postawą potrafi złamać serce niejednej osobie, przyjdzie czas, gdy gorzko zapłacze w samotności i poczuje, że jednak potrzebuje drugiego człowieka obok.

Lew

Dusza towarzystwa, która tworzy bliskie związki jedynie pozornie. Może to fajnie wyglądać na Instagramie, ale nie w praktyce. W środku Lwica czuje się samotna i nieszczęśliwa

Duma i zbyt wysokie oczekiwania sprawiają, że nikt nie wydaje jej się odpowiednim kandydatem na męża, ani nawet chłopaka. Gdy tylko wyczuwa, że ktoś nie okazuje jej szacunku, znika natychmiast.

Strzelec

Znajomość ze Strzelcem może wydawać się romantyczna, ale do czasu. Ten typ nie przepada za odpowiedzialnością ani poważnymi rozmowami, na których opiera się zdrowa relacja.

To klasyczny lekkoduch, więc gdy na horyzoncie pojawi się problem do rozwiązania, ulotni się w nieznanych okolicznościach. Nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia. Szybko zajmie się kolejną rozrywką, oby tylko nie myśleć o żadnym zaangażowaniu. Stały związek? Może kiedyś...

Zobacz również: Znaki zodiaku, które uchodzą za… najseksowniejsze. Co sprawia, że mają w sobie magiczne „coś”?

Polecane wideo

Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 19:49
Waga cała prawda. Boi się zranienia dlatego sama woli zranić,lub wcale się nie zaangażować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 11:08
Strzelce wcale nie sa takie zle pod warunkiem ze znajda dobrze dopasowana do siebie osobe. Wtedy to sa kompletne przylepy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 08:38
Ja jestem strzelcem i faktycznie długo broniłam się przed związkami dopóki nie znalazłam tego jedynego. Kiedyś uciekałam przed każdym facetem z którym zaczynało się robić poważniej. Kwestia dobrania osób. Z moim obecnym facetem nie miałam żadnych wątpliwości i nie bałam się zaangażować w związek. Trzeba trafić na odpowiednią osobę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie