Faceci, których nie da się usidlić: Jakie znaki zodiaku NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBU?

Mowa o twoim partnerze? Sprawdź.
Faceci, których nie da się usidlić: Jakie znaki zodiaku NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBU?
Fot. pexels
28.02.2021

Jedyne o czym marzysz, to ślub. Oczami wyobraźni widzisz siebie w białej sukni, z pięknym bukietem w dłoni. Przy ołtarzu stoi twój ukochany, który ze łzami w oczach patrzy, jak dumnie kroczysz środkiem kościoła. Za chwilę nasunie ci na serdeczny palec złotą obrączkę, a potem będziecie żyli długo i szczęśliwie…

STOP! Jesteś ze swoim facetem już dłuższy czas, a on nadal nie poprosił cię o rękę? Być może spotykasz się z mężczyzną, którego… nie da się usidlić.

Oto 5 znaków zodiaku, które za żadne skarby nie chcą brać ślubu. Mowa o twoim partnerze? Sprawdź.

Polecamy także: Twój znak zodiaku zdradza, ile będziesz miała dzieci!

Rak

Ten facet to prawdziwy skarb. Domator. Lubi siedzieć w mieszkaniu i przytulać się do swojej ukochanej. A kiedy podasz mu pod nos obiad jest wniebowzięty i zasypuje cię uroczymi komplementami.

Czar pryska, gdy zadajesz mu proste pytanie: „Kiedy się ze mną ożenisz?”. Wtedy zachowanie Raka zmienia się o 180 stopni. Wycofuje się, zamyka, staje się milczący i skryty. Chcesz wiedzieć, jaka odpowiedź chodzi mu po głowie? Właśnie taka: „Nigdy”.

Baran

Mężczyzna-Baran nie lubi siedzieć w miejscu, więc rzadko będziesz go widywać w domu. Zamiast z ukochaną, będzie wolał spędzać czas z kumplami na piwie. Nawet krótka wzmianka o ślubie może sprawić, że ten facet ucieknie. Chyba że mamusia go przekona do małżeństwa…

Ten facet to bowiem urodzony maminsynek. Codziennie dzwoni do swojej mamusi lub ona wydzwania do niego i daje mu złote rady. Jeśli zatem Baran kiedykolwiek się ustatkuje to na wyraźną prośbę swojej mamy. Małżeństwo z nim będzie jednak prawdziwą próbą sił między tobą a zaborczą teściową. Nie zdziw się, jeśli rozwód nastąpi po stosunkowo krótkim okresie.

Panna

Spóźnia się, jest roztrzepany i o wszystkim zapomina. Zawsze ma przy tym rewelacyjną wymówkę. Nie przyjechał na obiad do twoich rodziców, bo zatrzymali go dłużej w pracy. Nie zaprosił cię na obiecaną randkę w kinie, bo zabrakło mu benzyny w aucie. Nie kupił ci pierścionka zaręczynowego, bo go na niego nie stać. I tak w kółko. W nieskończoność.

Rozejrzyj się za kimś, kto będzie miał większe życiowe aspiracje. Facet spod znaku Panny szybko zadowala się tym, co ma: małą klitką wynajmowaną po znajomości, mało ambitną pracą, życiem na kocią łapę… Jak długo zamierzasz to znosić?

Lew

Piękny, zaradny, przebojowy. Taki właśnie jest facet-Lew. Jako jego dziewczyna z pewnością dobrze wiesz, kto w waszym związku gra pierwsze skrzypce. Ten mężczyzna to urodzony lider, a swoje zapędy do rządzenia przenosi z pracy na relację osobistą.

Nic zatem dziwnego, że kiedy zadajesz pytania o wspólną przyszłość i plany odnośnie zaręczyn, Lew natychmiast cię zbywa i mówi, że wszystkiego dowiesz się w swoim czasie. On uwielbia mieć nad wszystkim kontrolę i nie lubi, gdy ktoś mu coś narzuca. Nie spodziewaj się zatem zaręczyn. Zawsze będzie coś ważniejszego do zrobienia i przypilnowania.

Strzelec

Tego mężczyzny nie da się usidlić. Rzadko trafia go strzała Amora. On woli się bawić, zdobywać, romansować, rozkochiwać, a potem robić to wszystko z kolejną kobietą. Oczywiście, facet-Strzelec ma swój czar i urok, któremu trudno się oprzeć. Jest też doskonałym kochankiem, ale upojne noce w jego towarzystwie nie zaprowadzą was do ołtarza.

Ten facet to typowy bad boy. Jeśli wydaje ci się, że go zmienisz, jak najszybciej przestań się łudzić. On jest niereformowalny i najlepiej czuje się w towarzystwie kobiety, która zagwarantuje mu… wolność i przestrzeń.

Zobacz także: Czytanie z dłoni: Połącz swoje ręce i odczytaj, co linia serca mówi o Twoim związku


Polecane wideo

Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu?
Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.02.2021 14:02
W ogóle ja jestem zodiakalną panną, kobietą rzecz jasna i zawsze czytając horoskopy, w których panny są opisane jako osoby ambitne, pracowite, punktualne, zorganizowane itp.itd. byłam zdziwiona, bo to całkowite przeciwieństwo mojego charakteru, nigdy nic się nie zgadzało. A tu teraz przeczytałam opis panny-mężczyzny i wszystko się zgadza z moim charakterem. Co to ma być?🤣🤣
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie