Dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Większość osób skreśla je już na starcie

Astrologia tłumaczy, dlaczego są aż tak nielubiane
Dwa najbardziej dyskryminowane znaki zodiaku. Większość osób skreśla je już na starcie
Fot. Unsplash
13.02.2021

Wiele osób głęboko wierzy w to, że znak zodiaku jaki im patronuje ma wielki wpływ na osobowość, temperament, relacje z innymi, a nawet na powodzenie w życiu. Uważa się, że każdy z 12 znaków zodiaku ma przypisany unikatowy zestaw cech, który odróżnia go od innych.  

Zobacz również: Najpróżniejsze znaki zodiaku. To urodzeni narcyzi, którzy kochają tylko siebie

Czy znak zodiaku może wpływać także na to, jak postrzegają nas inni i zdeterminować, czy będziemy cieszyć się sympatią czy wręcz przeciwnie? Zdaniem astrologów - zdecydowanie tak. Niestety osoby urodzone pod dwoma znakami zodiaku nie mogą mieć powodów do radości. Uchodzą za najgorsze z całej dwunastki i z tego względu często już na starcie są oceniane wyjątkowo negatywnie. O jakie znaki zodiaku chodzi i dlaczego są aż tak nielubiane, by nie powiedzieć znienawidzone? 

Najgorsze znaki zodiaku. Nikt ich nie lubiFot. Unsplash.com

Najgorsze znaki zodiaku. Nikt ich nie lubi 

Bliźnięta 

Żywiołem tego znaku zodiaku jest powietrze, a dodatkowo jest on ściśle powiązany z układem nerwowym, wyjaśnia astrolożka Laura Wilson-Brown w rozmowie z portalem popsugar.co.uk. Bliźnięta mają tendencję do nadmiernego analizowania wszystkiego, a ich zachowania czasami mogą wydawać się paranoidalne, zwłaszcza jeśli Bliźnięta mają poczucie, że są pomijane albo coś się przed nimi ukrywa. Zdaniem ekspertki osoby spod tego znaku często tracą rzeczywisty obraz danej sytuacji. Często też zachowują się bardzo dramatycznie i wywołują konflikty z bliskimi – wszystko z powodu tylko im znanych przemyśleń, które zaczęły żyć własnym życiem. 

Skorpion 

Ten wodny znak jest nierozerwalnie związany z układem rozrodczym. To wyjaśnia, dlaczego Skorpiony często uchodzą za wyjątkowo pociągające, tajemnicze, a zarazem nieco mroczne osoby. Są bardzo emocjonalne i potrafią być nieco zbyt intensywne. Mają tendencję do popadania w obsesję, bycia zaborczym (zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które kochają) i w żadnym wypadku nie tolerują kłamstwa. Astrolożka Laura Wilson-Brown dodaje, że Skorpiony są bardzo wnikliwe i chcą znać każdą tajemnicę. To prowadzi do tego, że czasami są zbyt inwazyjne i zadają bardzo bezpośrednie pytania, co zraża do nich wiele osób. 

Astrolodzy dodają, że chociaż każdy znak zodiaku ma swoje wady i zalety, niestety w przypadku Bliźniąt i Skorpionów wiele osób automatycznie skupia się na tym, co w nich najgorsze i nie zadaje sobie trudu, aby naprawdę dobrze poznać przedstawicieli tych znaków. 

Myślę, że główny powód, dla którego Bliźnięta i Skorpiony są nieco dyskryminowane w porównaniu z innymi znakami są związane z nimi stereotypy. Na tle reszty znaków wydają się one niezwykle ekstremalne. O wielu znakach można powiedzieć, że mają łagodne usposobienie, są ugodowe i spokojne. W porównaniu z nimi Bliźnięta i Skorpiony wywołują zupełnie inne wrażenie. Często gdy mówią o swoich znakach zodiaku, inni wydają się szczerze przerażeni i spodziewają się, że ich rozmówcy zaraz zrobią coś szalonego 

- mówi astrolożka Scarlett Woodford, prywatnie kobieta-Bliźnięta, która poślubiła mężczyznę-Skorpiona. 

Bez względu na to, co myślisz o tych znakach zodiaku musisz pamiętać, że to tylko niewielka część ludzkiej osobowości. O naszej naturze decydują także inne znaki, ponieważ praktycznie wszystkie są w jakiś sposób obecne w wykresie urodzeniowym 

- dodaje ekspertka. 

Zobacz również: Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”

Polecane wideo

Tak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Wzdychają do nich 4 mln fanek
Tak wyglądają najprzystojniejsi bliźniacy na świecie. Wzdychają do nich 4 mln fanek - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.72 / 5
Hanna Kuczora (Ocena: 4) 04.01.2022 09:00
smutno mi :(
odpowiedz
Ma Ba (Ocena: 5) 12.12.2021 06:21
Skorpiony są pamiętliwe i podstępne...nie daj Boże zwierzyć się "skorpionowi"...wyśmieje,wykpi,do innych.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 12.12.2021 06:19
Miałam męża spod znaku Bliźniąt...dwulicowy typ, dziury nie zrobił a krew wypił!
odpowiedz
nnnn (Ocena: 5) 28.10.2021 11:10
Moja synowa to skorpion....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2021 20:25
ja jestem bliźniakiem i jakoś nie jestem źle spostrzegana! A moja przyjaciułka jest skorpinem i sie jakoś wszyscy dogadujemy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie